wordpress tema

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme Tercümesi ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en iyi tercüme bürosu ile çalışın.

Merkezi İstanbul’da bulunan tercüme şirketimiz, hukuksal tercümelerde ciddi bir uzmanlığa ve bilgi birikimine sahiptir. Hukuk çevirisi çevirmen ve tercümanlarımız uzun yıllara dayanan tercüme deneyimine sahip, üniversitelerin hukuk bölümlerinden mezun uzmanlardır. Tercüme firmamız yüksek teknolojiye dayanan alt yapısı ve bilgi birikimi, üstün yetenekli çevirmenleri, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine rekabetçi fiyatlarla, kaliteli ve güvenilir hukuki çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sağlıyor. Şirketimizin müşterileri arasında avukatlar, devlet kurum ve kuruluşları, belediyeler, çok uluslu firmalar, uluslararası hukuk büroları ve orta ölçekli firmalar ve kobiler yer almaktadır.
Hukuki sözleşme konularındaki çeviri ve tercümeler tercüme sektörünün en fazla bilgi ve uzmanlık gerektiren konuları arasında yer alır. Böyle çevirilerde yapılan en küçük bir yanlışlık dahi bireylerin ve firmaların mali zararlara uğramalarına, imaj yitirmelerine ve bunun yanında kanuni yaptırımlarla uğramalarına neden olabilir. Hukuk tercümeleri sektörünün en fazla rağbet gören kurumu olmanın gururuyla müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, müşteri memnuniyetini daha da arttırmak için büyük bir emek harcıyoruz. Sözleşme Tercümesi konusunda da sizler için hizmet üretmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Artık küreselleşen dünyamızda yüksek nitelikli çevirilerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız kendi ana dillerinde hukuk çevirisi hizmeti sağlıyorlar.
Tercüme şirketimizi bütün rakiplerinden farklılaştıran en önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız büyük projelerdeki uzun senelere dayanan deneyimimiz, müşteri sırları konusundaki prensiplerimiz, ve çevirinin bütün fazlarında kesinlikle uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme Tercümesi konusunda ülkemizin lider kurumu: Semantik Tercüme

Şirketimizin büyün çalışanlarının bilgi ve becerilerini artırabilmeleri ve teknolojideki gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba sarf etmek ve onlara iyi ve rahat bir çalışma ortamı sunmak en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Neden bizimle çalışmalısınız?

Sözleşme Tercümesi

Semantik Çeviri Bürosu olarak ülkemizin sadece il merkezlerinde değil ayrıca ilçelerinin önemli bir kısmında da tercüme ve çeviri çözümleri sağlıyoruz. Sözleşme Tercümesi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlamaktayız.

İstanbul – Beşiktaş, Çanakkale – Biga, Düzce – Kaynaşlı, İzmir – Torbalı, Çanakkale – Eceabat, Elazığ – Maden, Gümüşhane – Kürtün, Tekirdağ – Çorlu, Samsun – Vezirköprü, Şanlıurfa – Akçakale, Afyonkarahisar – Dinar, Tunceli – Pertek, Aydın – Kuyucak, Rize – İkizdere, Hakkari – Yüksekova, Afyonkarahisar – Kızılören, Bolu – Mudurnu, Bursa – Karacabey, İstanbul – Silivri, Tokat – Başçiftlik, Aksaray – Ortaköy, Samsun – Ayvacık, Bingöl – Genç, Sivas – Divriği, Siirt – Eruh, Tunceli – Hozat, Çorum – Alaca, Yalova – Çınarcık, Muş – Hasköy, Ardahan – Posof, Denizli – Çal, Iğdır – Aralık, Konya – Bozkır, Kahramanmaraş – Elbistan, Konya – Ahırlı, Diyarbakır – Sur, İzmir – Menemen, Afyonkarahisar – Başmakçı, Sinop – Ayancık, Yalova – Termal, Hatay – Kırıkhan, Muğla – Bodrum, Artvin – Ardanuç, Malatya – Hekimhan, Bolu – Mengen, Zonguldak – Ereğli, Malatya – Kuluncak, Kars – Digor, Ordu – Fatsa, Kırşehir – Mucur, Adana – Sarıçam, Muş – Korkut, Bayburt – Aydıntepe, Trabzon – Çarşıbaşı, Denizli – Tavas, Yalova – Armutlu, Yalova – Altınova, Bilecik – Yenipazar, Batman – Sason, Gaziantep – Nurdağı, Çorum – Oğuzlar, Tokat – Zile, Amasya – Hamamözü, Tunceli – Nazımiye, Gaziantep – Şehitkamil, Nevşehir – Ürgüp, Bolu – Dörtdivan, Kırıkkale – Delice, Yalova – Çiftlikköy, Tokat – Yeşilyurt

1996 yılından bu yana yazılı ve sözlü hukuki tercümeler konusunda yüzlerce projeyi hep zamanında ve üstün başarıyla tamamladık. Bu listede hukuki çeviri çözümleri sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekleri görebilirsiniz:

Basın Bültenleri, Mali Raporlar, İcra Takip Davaları, Tanık İfadeleri, Evlenmeye İzin Davaları, Faaliyet Raporları, Konsolosluk Belgeleri, Dini Hukuk, Göç Kanunu, Hukuki Prosedür, Mevzuat, Kuruluş Gazetesi, Laik Hukuk, Kontrol Belgeleri, Leasing, Avukatlık Hukuku, Spor Hukuku, Uluslararası Özel Hukuk, İdarenin Sorumluluğu Davaları, Kiralama Sözleşmeleri, Kıymetli Evrak Hukuku, İcra Hukuku, Tazminat Hukuku, Ulaşım Hukuku, Feminist Hukuk Teorisi, Nüfus Kayıt Örneği, Vergi Hukuku, Hukuki Evrak, Taslak Sözleşmeleri, Adli Sicil Kayıtları, Hekim Ceza Hukuku, Velayet Davaları, Özürlülerle İlgili Yönetmelik, Boşanma Kararları, Tüketici hakları, Hukuk Sistemleri, İtiraz Süreçleri, Borçlar Hukuku, Tıp Hukuku, Medya Hukuku, Vakıflar Hukuku, Siyasal Hukuk, İhale Şartnameleri, Kesin Teminat Mektupları, Gümrük Tebliğleri, Rekabet Hukuku, İbranameler, Gizlilik Sözleşmeleri, Eleştirel Hukuk Çalışmaları, Basın Hukuku, Hukuki Yorumculuk, Tüzükler, Hukuki Şekilcilik, Kira Sözleşmeleri, Sigorta Poliçeleri, Hukuki Pazarlama, Kollektif ve Komandit Şirketler Hukuku, Şirket Tüzükleri, İltica Hukuku, Anayasa Hukuku, Oturum Hukuku.

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme Tercümesi ile ilgili tüm istekleriniz ve talepleriniz için çeviri şirketimize e-posta gönderebilir ya da isterseniz doğrudan bizi telefonla arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kişilere ve kuruluşlara onlarca dilde hukuki çeviri ve tercüme çözümleri sunmaktayız. Sözleşme Tercümesi alanında hizmet sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Urduca sözleşme Tercümesi, Fince sözleşme Tercümesi, Flamanca sözleşme Tercümesi, Norveççe sözleşme Tercümesi, Özbekçe sözleşme Tercümesi, Almanca sözleşme Tercümesi, Çince sözleşme Tercümesi, Endonezce sözleşme Tercümesi, Ukraynaca sözleşme Tercümesi, Kazakça sözleşme Tercümesi, Gürcüce sözleşme Tercümesi, Bangladeşçe sözleşme Tercümesi, Hollandaca sözleşme Tercümesi, Farsça sözleşme Tercümesi, Türkçe sözleşme Tercümesi, Boşnakça sözleşme Tercümesi, Fransızca sözleşme Tercümesi, Filipince sözleşme Tercümesi, İsveççe sözleşme Tercümesi, Lehçe sözleşme Tercümesi, Rumca sözleşme Tercümesi, Yunanca sözleşme Tercümesi, Hintçe sözleşme Tercümesi, Letonca sözleşme Tercümesi, Felemenkçe sözleşme Tercümesi, İbranice sözleşme Tercümesi, Tatarca sözleşme Tercümesi, Çekçe sözleşme Tercümesi, Katalanca sözleşme Tercümesi, Gagavuzca sözleşme Tercümesi, Rusça sözleşme Tercümesi, İngilizce sözleşme Tercümesi, Slovence sözleşme Tercümesi, Makedonca sözleşme Tercümesi, Malayca sözleşme Tercümesi, Tacikçe sözleşme Tercümesi, Japonca sözleşme Tercümesi, Uygurca sözleşme Tercümesi, İtalyanca sözleşme Tercümesi, Türkmence sözleşme Tercümesi, Azerice sözleşme Tercümesi, Danca sözleşme Tercümesi, İspanyolca sözleşme Tercümesi, Bulgarca sözleşme Tercümesi, Hırvatça sözleşme Tercümesi, Arnavutça sözleşme Tercümesi.

Sözleşme Tercümesi

Kalite şirketiniz için olmazsa olmaz ise ve mümkün olan en iyi fiyata kaliteli, hızlı, doğru ve güvenilir tercüme hizmeti almak istiyorsanız Semantik Tercüme size her zaman destek olmaya hazır.

Yıllardır koruduğumuz hizmet kalitesi için bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden övgü dolu mektuplar alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Sözleşme Tercümesi

Yazan : İsmail Bener

anahtar sözcük dizisi
hukuki tercüme, Sözleşme Tercümesi, sözleşme tercümesi, hukuki çeviri, sözleşme çevirisi, çeviri bürosu, tercüme bürosu, hukuk çevirisi, hukuk tercümesi