wordpress tema

Sözleşme Tercümeleri

Sözleşme Tercümeleri

Sözleşme Tercümeleri konusunda en güvenilir tercüme bürosuyuz.

Kahire ve İstanbul’da şubeleri olan tercüme büromuz, hukuki tercüme ve yerelleştirme projelerinde uzmandır. Hukuk alanında çalışan tercümanlarımız ve redaktörlerimiz, en az 10 sene deneyimli, üniversitelerin hukuk bölümlerinden mezun uzmanlardır. Çeviri firmamız sahip olduğu bilgi birikimi, üstün yetenekli çevirmenleri, profesyonel proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine kaliteli ve güvenilir tercüme hizmeti sunuyor. Bizi seçen müşteriler arasında devlet kurumları, avukatlar, kobiler ve orta ölçekli şirketler, büyük hukuk büroları, belediyeler ve holding firmaları yer almaktadır.
Hukuk çevirisi tercüme dünyasının en zor ve en zahmetli konularından biridir. Bu tip tercümelerde söz konusu olabilecek küçük bir hata bile gerçek ve tüzel kişilerin mali zarar görmelerine, saygınlıklarını kaybetmelerine dahası yasal yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına yol açabilir. Hukuki tercüme konusunda en beğenilen kurumu olmanın gururuyla müşterilerimizin bize karşı beslediği güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti oluşturmak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Sözleşme Tercümeleri konusunda da değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Sözleşme Tercümeleri

Sözleşme Tercümeleri ile ilgili isteklerinizin tamamı için firmamıza bir e-posta yollayabilir veya bizi doğrudan arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Sözleşme Tercümeleri

Tüm çalışanlarımızın daha yetkin bir düzeye gelebilmeleri ve sektördeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için eğitim ve kurs programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba harcamak ve onlara hak ettikleri çalışma ortamını sunmak en önemli önceliklerimiz arasında yer alır.

Sözleşme Tercümeleri konusunda Türkiye’nin en başarılı kurumu: Semantik Tercüme

Bugünün dünyasında iyi çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde hukuki tercüme hizmeti üretiyorlar.

Sözleşme Tercümeleri

Kalite firmanız için gerçekten çok önemli ise ve en iyi fiyatla hızlı, doğru ve güvenilir çeviri ve yerelleştirme hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız size yardımcı olmaya hazırız.

Sözleşme Tercümeleri

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde bize güven beslemekte olan müşterilerimizden bizi çok sevindiren onlarca e-posta alıyoruz. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz.

Sözleşme Tercümeleri

Şirketimizin faaliyete geçtiği ilk günden bu yana yazılı ve sözlü hukuki çeviri sektöründe binlerce işi çok büyük bir başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda yer alan listede tıp çevirisi hizmetleri sağladığımız konulardan bazı örnekler listeleniyor:

Sponsorluk Anlaşması, Sponsorluk Sözleşmesi, Hekim Ceza Hukuku, Nüfus Cüzdanı, Yönetim Kurulu Kararları, Yargıtay Kararları, İmza Sirkülerleri, İşletme Hukuku, Uluslararası Uyuşmazlık Davaları, Silah Hukuku, İslam Hukuku, Mali Raporlar, İkametgah Hukuku, Evlilik Cüzdanları, Basın Bültenleri, Kira Kontratları, Kontratlar, Öğrenci Belgeleri, Oda Sicil Kaydı, Bankacılık Hukuku, Karşılaştırmalı Hukuk, Yönetmelikler, Kapasite Raporları, İdare Hukuku, Master Tezleri, Yabancı Yargı Kararı, Doktora Tezleri, Vakıf Senetleri, İhtiyati Hacze İtiraz, Satış Sözleşmeleri, Uluslararası Tahkim, Hukuk ve Ceza, Tescil Belgeleri, Mülk Hukuku, Alım Satım Hukuku, Mimar Hukuku, Kollektif ve Komandit Şirketler Hukuku, Taşımacılık Hukuku, Akademik Makaleler, Ticari Sözleşmeler, Tebligatlar, Avans Teminat Mektupları, Medya Hukuku, Spor Hukuku, Ön Protokoller, Şirket Yazışmaları, Dava Belgeleri, Laik Hukuk, Hisse Dökümanları, Kredi Belgeleri, Apostil Tasdik Şerhleri, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, Telif Hakları Hukuku, Doğum Belgeleri, Aile Hukuku, Evlilik Belgeleri, Feminist Hukuk Teorisi, Leasing, Bireysel Mahremiyet Hukuku, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Haksız Fiil, Tescil Evrakı, Uluslararası Ceza Hukuku, Trust Hukuku, Akademik Yayınlar, Vasiyetnameler, Sosyalist Hukuk, Bayilik Sözleşmeleri, Ticaret Sicilleri, Seyahat Hukuku, Tanık İfadeleri, Kiralama Sözleşmeleri, Sigorta Poliçeleri, Ticaret Belgeleri.

Hem Türkiye’de hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kurumsal müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde hukuki alanda çeviri hizmeti vermekteyiz. Sözleşme Tercümeleri desteği sunduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Danca sözleşme Tercümeleri, Kürtçe sözleşme Tercümeleri, Kırgızca sözleşme Tercümeleri, Tatarca sözleşme Tercümeleri, Altayca sözleşme Tercümeleri, Slovakça sözleşme Tercümeleri, İzlandaca sözleşme Tercümeleri, Ermenice sözleşme Tercümeleri, Boşnakça sözleşme Tercümeleri, Arnavutça sözleşme Tercümeleri, Bulgarca sözleşme Tercümeleri, Özbekçe sözleşme Tercümeleri, Tacikçe sözleşme Tercümeleri, Çeçence sözleşme Tercümeleri, İbranice sözleşme Tercümeleri, Vietnamca sözleşme Tercümeleri, İspanyolca sözleşme Tercümeleri, Fransızca sözleşme Tercümeleri, İtalyanca sözleşme Tercümeleri, Zuluca sözleşme Tercümeleri, Çince sözleşme Tercümeleri, Romence sözleşme Tercümeleri, Malayca sözleşme Tercümeleri, Farsça sözleşme Tercümeleri, Japonca sözleşme Tercümeleri, Ukraynaca sözleşme Tercümeleri, Makedonca sözleşme Tercümeleri, Rusça sözleşme Tercümeleri, Azerice sözleşme Tercümeleri, Hırvatça sözleşme Tercümeleri, Yunanca sözleşme Tercümeleri, Letonca sözleşme Tercümeleri, Norveççe sözleşme Tercümeleri, Tayvanca sözleşme Tercümeleri, Korece sözleşme Tercümeleri, Gürcüce sözleşme Tercümeleri, Sırpça sözleşme Tercümeleri, Süryanice sözleşme Tercümeleri, İsveççe sözleşme Tercümeleri, Filipince sözleşme Tercümeleri, Bangladeşçe sözleşme Tercümeleri, Hollandaca sözleşme Tercümeleri, Türkçe sözleşme Tercümeleri, İngilizce sözleşme Tercümeleri, Almanca sözleşme Tercümeleri, Kazakça sözleşme Tercümeleri.

Sözleşme Tercümeleri için başka bir çeviri bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Çeviri büromuzu diğer tüm rakiplerimizden ayıran en önemli farklar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli projelerdeki uluslararası deneyimimiz, müşteri gizliliğine verdiğimiz önem, ve çevirinin bütün fazlarında büyük bir ciddiyetle yürüttüğümüz kalite kontrol süreçleridir.
Semantik Çeviri Bürosu olarak sadece Türkiye’nin il merkezlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin büyük çoğunluğunda da hukuk tercümesi hizmeti sunuyoruz. Sözleşme Tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Ardahan – Hanak, Hatay – Dörtyol, Artvin – Murgul, Diyarbakır – Silvan, Kars – Arpaçay, Uşak – Banaz, Giresun – Dereli, Adana – Aladağ, Diyarbakır – Yenişehir, Çankırı – Atkaracalar, Erzurum – Hınıs, Bilecik – Bozüyük, Eskişehir – Mihalıççık, Bingöl – Kiğı, Iğdır – Karakoyunlu, Aydın – Kuyucak, Diyarbakır – Hazro, Osmaniye – Düziçi, Trabzon – Arsin, Malatya – Hekimhan, Sinop – Gerze, Kırıkkale – Bahşili, Diyarbakır – Sur, Karabük – Yenice, Bolu – Kıbrıscık, Tekirdağ – Muratlı, Yozgat – Çayıralan, Kastamonu – Azdavay, Şırnak – Uludere, Kütahya – Altıntaş, Bingöl – Karlıova, Ankara – Şereflikoçhisar, Gaziantep – Şehitkamil, Burdur – Karamanlı, Çanakkale – Yenice, Sinop – Boyabat, Manisa – Soma, Konya – Akşehir, Gaziantep – Şahinbey, Siirt – Baykan, Aydın – Köşk, Isparta – Gönen, Kütahya – Simav, Zonguldak – Devrek, Kahramanmaraş – Afşin, Van – Erciş, Karabük – Safranbolu, İstanbul – Fatih, Bilecik – Söğüt, Manisa – Salihli, Hatay – Yayladağı, Kocaeli – Çayırova, Muğla – Milas, Kütahya – Çavdarhisar, Yalova – Altınova, Niğde – Ulukışla, Osmaniye – Bahçe, Manisa – Akhisar, Şırnak – İdil, Kütahya – Hisarcık, Bitlis – Ahlat, Ağrı – Taşlıçay, Siirt – Aydınlar, Kırşehir – Akpınar, Hakkari – Şemdinli, İstanbul – Çatalca, Çanakkale – Gelibolu, Ankara – Çankaya, Ardahan – Göle, Nevşehir – Ürgüp

Yazan : Gizem Kaynak

oluşturulan etiketler
sözleşme tercümesi, hukuk tercümesi, sözleşme çevirisi, hukuk çevirisi, hukuki çeviri, çeviri bürosu, hukuki tercüme, Sözleşme Tercümeleri, tercüme bürosu