wordpress tema

Sözleşme Çevirisi

Sözleşme Çevirisi

Sözleşme Çevirisi

Sözleşme Çevirisi gereksinimleriniz için lider tercüme bürosu ile çalışın.

Merkezi İstanbul’da bulunan tercüme şirketimiz, hukuki tercüme ve çevirilerde uluslar arası düzeyde uzmanlığa sahibidir. Hukuki sözleşme alanında çalışan tercümanlarımız ve redaktörlerimiz, en az 10 sene tecrübeli, üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun uzmanlardır. Tercüme firmamız yılların deneyimi ve bilgi birikimi üstün yetenekli tercümanları, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine hem en iyi kalitede hem de güvenilir hukuki tercüme hizmeti sunuyor. Bizi seçen müşteriler arasında kobiler ve orta ölçekli şirketler, çok uluslu firmalar, hukuk büroları, belediyeler, devlet kurum ve kuruluşları ve avukatlar yer almaktadır.
Hukuki sözleşme konusuna giren çeviriler tercüme işinin en zor ve en zahmetli alanlarından biridir. Böyle tercüme projelerinde yapılacak küçük bir yanlışlık bile kişilerin ve kurumların mali zarar görmelerine, saygınlıklarını yitirmelerine dahası kanuni yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Hukuki çeviri konusunda en fazla tercih edilen firması olmanın gururuyla müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, müşterilerimizin takdirine layık olmak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Sözleşme Çevirisi konusunda da değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktan sevinç duyuyoruz.

Kalite firmanız için önemli ise ve mümkün olan en uygun fiyatlarla hızlı, doğru ve güvenilir çeviri hizmetleri almak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu olarak size her zaman destek olmaya hazırız.
Kurulduğumuz günden bu yana hukuki çeviriler kapsamında sayısız projeyi her zaman başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda yer alan listede tıp çevirisi ve yerelleştirme hizmeti sağladığımız konulardan bazı örnekler yer alıyor:

Boşanma Kararları, Ticaret Sicilleri, Miras Hukuku, Hukuki Yazışmalar, Mal Paylaşımı Davaları, İşletme Hukuku, Tescil Evrakı, Nakliyat Hukuku, Mali Tüzükler, Yabancı Yargı Kararı, Sosyal Sigortalar Hukuku, Yönetim Kurulu Kararları, Kesin Kabul Tutanakları, İflas Ceza Hukuku, Bankacılık Hukuku, Ruhsatlar, Mimar Hukuku, İdari Hukuk, Hukuki Şekilcilik, Ortak Hukuk, Borç Sözleşmeleri, Enerji Hukuku, Tıbbi Hukuk, Eleştirel Hukuk Çalışmaları, Nüfus Kayıt Örneği, Özel Mesleki Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği, İstirdat Davaları, Kredi Evrakı, Bakım Sözleşmeleri, Göçmen Hukuku, Kiralama Sözleşmeleri, Sanık İfadeleri, Yıllık Raporlar, Sicil Tasdiknameleri, Tüketici hakları, İltica Hukuku, İcra Takip Hukuku, Ticari İşletme Hukuku, Ariyet Sözleşmeleri, Kredi Anlaşmaları, İş Hukuku, Kamu İhale Genel Tebliği, Sözleşmeler, İthalat Tebliği, Vergi Cezası Hukuku, Patent Başvuruları, Şartnameler, Kanunlar, Franchise Sözleşmeleri, İdari Şartnameler, Oda Sicil Kaydı, Yabancılar Hukuku, Kilise Hukuku, Tıp Hukuku, Basın Hukuku, Hukuki Prosedür, Resmi Evrak, Uluslararası Uyuşmazlık Davaları, Tapular, Avrupa Birliği Hukuku, İhtiyati Haciz.

Sözleşme Çevirisi

Sunmakta olduğumuz kaliteli hizmetler için bize güven duymakta çok sayıda müşterimizden bize teşekkür eden onlarca mektup almaktayız. Aşağıda bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Şirketimizin büyün çalışanlarının bilgilerini artırabilmeleri ve sektördeki gelişmeleri takip edebilmeleri için onları eğitim seminerlerine ve kurslara gönderiyoruz. Çalışanlarımıza yatırım yapmak ve onlara iyi bir çalışma ortamı sunmak temel önceliklerimizden biridir.
Sadece ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimize onlarca dilde her türlü hukuki çeviri desteği sağlıyoruz. Sözleşme Çevirisi konusunda hizmet verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Makedonca sözleşme Çevirisi, Özbekçe sözleşme Çevirisi, Japonca sözleşme Çevirisi, Filipince sözleşme Çevirisi, Zuluca sözleşme Çevirisi, Hintçe sözleşme Çevirisi, İngilizce sözleşme Çevirisi, Lehçe sözleşme Çevirisi, Endonezce sözleşme Çevirisi, Malayca sözleşme Çevirisi, Yunanca sözleşme Çevirisi, Tacikçe sözleşme Çevirisi, Çekçe sözleşme Çevirisi, Hırvatça sözleşme Çevirisi, Letonca sözleşme Çevirisi, Gagavuzca sözleşme Çevirisi, Moğolca sözleşme Çevirisi, Danca sözleşme Çevirisi, Farsça sözleşme Çevirisi, Türkmence sözleşme Çevirisi, Almanca sözleşme Çevirisi, İbranice sözleşme Çevirisi, Urduca sözleşme Çevirisi, Kazakça sözleşme Çevirisi, Gürcüce sözleşme Çevirisi, Sanskritçe sözleşme Çevirisi, Boşnakça sözleşme Çevirisi, Tatarca sözleşme Çevirisi, İsveççe sözleşme Çevirisi, İspanyolca sözleşme Çevirisi, Fince sözleşme Çevirisi, Altayca sözleşme Çevirisi, Azerice sözleşme Çevirisi, Fransızca sözleşme Çevirisi, Arnavutça sözleşme Çevirisi, Rumca sözleşme Çevirisi, Katalanca sözleşme Çevirisi, Hollandaca sözleşme Çevirisi, Süryanice sözleşme Çevirisi, Bulgarca sözleşme Çevirisi, Macarca sözleşme Çevirisi, Korece sözleşme Çevirisi, Rusça sözleşme Çevirisi, Türkçe sözleşme Çevirisi, İtalyanca sözleşme Çevirisi, Çince sözleşme Çevirisi.

Sözleşme Çevirisi

Sözleşme Çevirisi alanındaki isteklerinizin tamamı için çeviri büromuza bir e-posta mesajı atabilir veya alternatif olarak şirketimizle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Sözleşme Çevirisi

Bugünün küreselleşen dünyasında en kaliteli tercümelerin sadece ve sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm tercüman ve editörlerimiz kendi ana dillerinde hukuki çeviri hizmeti sunuyorlar.

Sözleşme Çevirisi konusunda Türkiye’nin en güçlü firması: Semantik Tercüme Bürosu.

Sözleşme Çevirisi

Semantik Çeviri Bürosu olarak ülkemizin sadece kent merkezlerinde değil ayrıca birçok ilçesinde de tercüme ve çeviri çözümleri sunuyoruz. Sözleşme Çevirisi için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Kırşehir – Kaman, Aydın – Çine, Erzincan – İliç, Denizli – Babadağ, Amasya – Taşova, Bayburt – Demirözü, Siirt – Kurtalan, Artvin – Ardanuç, Çorum – Osmancık, Kastamonu – Araç, Tekirdağ – Çorlu, Aydın – Sultanhisar, Şanlıurfa – Akçakale, Erzincan – Üzümlü, Sakarya – Karasu, Sivas – Gürün, Malatya – Darende, Aydın – Koçarlı, Yozgat – Aydıncık, Kars – Kağızman, Kahramanmaraş – Afşin, Tekirdağ – Çerkezköy, Bilecik – Pazaryeri, Gaziantep – Karkamış, Mardin – Midyat, Gümüşhane – Köse, Adıyaman – Besni, Iğdır – Karakoyunlu, Osmaniye – Hasanbeyli, Tekirdağ – Saray, Manisa – Kırkağaç, Burdur – Yeşilova, Kahramanmaraş – Ekinözü, Bursa – İznik, Ardahan – Posof, Gaziantep – İslahiye, Kars – Digor, İstanbul – Beylikdüzü, Muğla – Ula, Kırklareli – Vize, Bayburt – Aydıntepe, Iğdır – Aralık, Bitlis – Ahlat, Adana – İmamoğlu, Erzincan – Tercan, Kilis – Elbeyli, Amasya – Göynücek, Sakarya – Sapanca, Bursa – Harmancık, Bingöl – Genç, Karaman – Ermenek, Yalova – Çınarcık, Şırnak – İdil, Kırıkkale – Bahşili, İzmir – Gaziemir, Hatay – Yayladağı, Rize – Hemşin, Mardin – Yeşilli, Kilis – Musabeyli, Erzincan – Otlukbeli, Gaziantep – Oğuzeli, Aksaray – Sarıyahşi, Trabzon – Of, Giresun – Alucra, Karabük – Eskipazar, Aydın – İncirliova, Muş – Malazgirt, Antalya – Demre, Kocaeli – Körfez, Çanakkale – Gökçeada

Tercüme firmamızı piyasadaki diğer rakiplerimizden farklı kılan en temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, gerçekleştirilmesi zor olan çok dilli projelerdeki uzmanlığımız, müşteri sırları konusundaki duyarlılığımız, ve çeviri sürecinin başından sonuna kadar ısrarla uyguladığımız kalite süreçleridir.

Sözleşme Çevirisi için neden bizi tercih etmelisiniz?

Sözleşme Çevirisi

Yazan : İsmail Bener

etiketlerimiz
hukuk çevirisi, hukuki tercüme, hukuki çeviri, sözleşme tercümesi, sözleşme çevirisi, tercüme bürosu, çeviri bürosu, hukuk tercümesi, Sözleşme Çevirisi