wordpress tema

Sözleşme Çevirileri

sozlesme_cevirisi_0476

Semantik Dil Hizmetleri ileri teknolojiye dayanan alt yapısı, üstün yetenekli çevirmenleri, profesyonel proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde müşterilerine yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlara tercüme hizmeti sağlıyor.

Şirketimizin sunduğu çeviri ve lokalizasyon hizmetleri Avrupa Birliği ülkeleri tarafından tanınan tek standart olan ve tüm dünyada kabul görmekte olan EN 15038 Avrupa Standardı ve ISO 9001 kalite sertifikalarıyla belgelendirilmiştir.

Şirket içi ve şirket dışı kaynaklar tarafından gerçekleştirilmiş olan her çeviri önce sıkı bir dilbilimsel kontrolden yani bir redaksiyon aşamasından geçer. Tüm redaksiyon işlemleri, konusunda uzman, sözleşme çevirileri alanında on yıldan fazla deneyime sahip redaktör ve editörlerimiz tarafından yürütülmektedir. Sözleşme çevirisinin müşteriye teslim edilmesinden önce, metnin teslimata hazır olup olmadığı hem içerik açısından hem de dilbilimsel kriterler açısından son bir kez daha kontrol edilir.

Hangi Sözleşme Türleri Çeviriliyor?

Semantik Dil Hizmetleri profesyonel tercümanlarımız sayesinden her türlü sözleşmelerinizi 100’ün üzerinde dile başarıyla çeviriyoruz. Bugüne kadar binlerce hukuki sözleşmeyi 100′ün üzerinde dile başarıyla çevirdik. Çeviri yaptığımız konu başlıkları aşağıda yer alıyor:

Ariyet sözleşmeleri
Bakım sözleşmeleri
Bayi sözleşmeleri
Borç sözleşmeleri
Distribütörlük sözleşmeleri
Franchise sözleşmeleri
Gizlilik sözleşmeleri
Hizmet sözleşmeleri
İş sözleşmeleri
Kira sözleşmeleri
Kredi sözleşmeleri
Lisans sözleşmeleri
Opsiyon sözleşmeleri
Patent sözleşmeleri
Rehin sözleşmeleri
Satış sözleşmeleri
Sponsorluk sözleşmeleri
Şirket Birleşme sözleşmeleri
Taşeron sözleşmeleri
Ticari sözleşmeler
Vekalet sözleşmeleri
Yetkili satıcılık sözleşmeleri