wordpress tema

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri için hukuk tercümesi sektörünün en güvenilir şirketinden destek alabilirsiniz.

Türkiye’nin bu alanda en iyisi olan Semantik Dil Hizmetleri, hukuksal çevirilerde uzmandır. Hukuksal alanda çalışmakta olan çevirmen ve tercümanlarımız en az 10 sene tecrübeli, hukuk fakültelerinden mezun profesyonel kişilerdir. Çeviri büromuz bilgi birikimi ve tecrübesi, üstün yetenekli tercümanları, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri ile müşterilerine mümkün olan en iyi kalitede çeviri hizmeti sağlıyor. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde devlet kurum ve kuruluşları, hukuk büroları, avukatlar, çok uluslu firmalar, üniversiteler ve kobiler ve orta ölçekli şirketler bulunmaktadır.
Hukuk sektöründeki çeviriler çeviri sektörünün en zor alanıdır. Bu tip çevirilerde yapılacak küçük bir yanlış bile kişi ya da kuruluşların parasal zararlara uğramalarına, iyi imajlarını kaybetmelerine dahası yasal yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına sebep olabilir. Hukuk çevirileri konusunda müşteriler tarafından en çok tercih edilen kurumu olarak müşterilerimizin bize karşı beslediği güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak için büyük bir emek harcıyoruz. Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri için de müşterilerimize hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Kalite şirketiniz için önemli ise ve en uygun fiyatlarla kaliteli, doğru, hızlı ve güvenilir tercüme hizmetine ulaşmak istiyorsanız Semantik Çeviri olarak size yardımcı olmaya hazırız.

10 yılı aşkın bir süredir sözleşme çevirisi kapsamında çok sayıda projeyi rakiplerimizi kıskandıracak bir başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda yer alan listede sözlü ve yazılı hukuki çeviri hizmetleri verdiğimiz konulardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Sosyal Hukuk, İzahnameler, Devletler Umumi Hukuku, Kapanış Belgeleri, Uluslararası Ceza Hukuku, Doktora Tezleri, Mimar Hukuku, Şirket Profilleri, Kesin Kabul Tutanakları, Boşanma Davaları, İslam Hukuku, Hisse Alım Sözleşmesi, Vatandaşlık Hukuku, Ruhsatlar, Gümrük Tebliğleri, Avrupa Birliği Hukuku, Leasing Belgeleri, Fon Bültenleri, Öğrenci Belgeleri, Vakıf Senetleri, Ürün Sorumluluğu, Vergi Hukuku, Kesin Teminat Mektupları, Özürlülerle İlgili Yönetmelik, Tutanaklar, Uyruk Değiştirme Belgeleri, Hukuki Gerçekçilik, Sabıka Kaydı Belgeleri, İcra Hukuku, Patent Hukuku, Ticari Belgeler, Emlakçı Hukuku, Hukuki Prosedür, Ortaklık Hisse Beyanları, Hizmet Sözleşmesi, İtiraz Süreçleri, Şirket Tüzükleri, Geçici Teminat Mektupları, Tescil Evrakı, Ön Protokoller, Hukuki Pazarlama, Sponsorluk Sözleşmesi, Ceza Hukuku, Senetler, Hukuk Felsefesi, Basın Bültenleri, Kıymetli Evrak, Yetkilendirme Belgeleri, Hukuk Kitabı, İltica Hukuku, Konsolosluk Belgeleri, Akademik Araştırmalar, Tüzükler, Alacak Hukuku, Mali Raporlar, Patent Sözleşmeleri, Kriptografi Hukuku, Sanık İfadeleri, Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, Korumalı İşyerleri Hakkında Yönetmelik, Nakliyat Hukuku, Hisse Dökümanları, Ticaret Sicilleri, Şeriat Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Kiralama Sözleşmeleri, İstirdat Davaları, Medeni Hukuk, Kredi Sözleşmesi, Evlilik Belgeleri, Hekim Ceza Hukuku, Roma Hukuku, İş Teklifleri, Ticari Sözleşmeler, Mal Rejiminden Kaynaklanan Dava, Kontratlar, Basın Açıklamaları, Haksız Fiil, İnceleme Raporları, Resmi Evrak.

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri ile ilgili tüm gereksiniminiz için tercüme şirketimize bir mail atabilir ya da arzu ederseniz bizimle telefon ile iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri konusunda ülkemizin en çok tercih edilen firması: Semantik Tercüme Bürosu

Sunduğumuz kaliteli ve dürüst hizmet sayesinde bize güven duymakta çok sayıda müşterimizden bizi ve performansımızı öven sayısız mektup bize ulaşıyor. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

 • Hukuk büromuz için oluşturduğunuz hukuki sözlük bize gerçekten çok yarar sağladı. Aradan onca sene geçmesine karşın hâla sözlüğümüzden faydalanıyoruz.
  (Hukuk Şirketi Sahibi)
 • Daha önce çalışmış olduğumuz bütün hukuki tercüme firmalarından çok farklısınız. Yüksek kaliteniz, güvenilir çevirileriniz ve yüksek olmayan fiyatlarınız için sizlere teşekkür ederim.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Kira sözleşmelerimizi tam 30 dile mükemmel bir şekilde tercüme ettiniz. Hem tıbbi hem de teknik terminolojiye çok hakimsiniz. Bundan sonra her zaman Semantik Tercüme Bürosu ile işbirliği yapacağız.
  (Genel Müdür Asistanı)
 • Hukuki çeviriler firmamız açısından çok kritik. Hazırladığımız dava belgelerinde yapılacak en ufak bir tercüme hatası müşterilerimizin maddi ve manevi zararlara uğramalarına yol açabilir. Semantik Tercüme Belgelerimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hukuk Bürosu Yöneticisi)
 • İyi fiyat, emsalsiz kalite… Hukuk şirketimizi hukuki tercüme stresinden kurtarmış olduğunuz için minnettarız size.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Tercüme şirketinizin proje yöneticileri hakikaten çok çok başarılılar. tüm tercüme projelerimizde projelerin ilk gününden son gününe kadar bizimle temas kurup gereken yerlerde bize sorular sordular, bizim fikrimizi aldılar. Projenin ilerleyişi konusunda sürekli bize bilgi aktardılar. Sizinle birlikte çalışmak bizi gerçekten mutlu ediyor.
  Uzman Doktor
 • Mahkeme evrakımızın İtalyancaya çevirisinde çok profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Hukuki tercüme alanındaki ustalığınız tartışılmaz. İşinizi çok iyi yapıyorsunuz.
  (Hukuk Bürosu Yöneticisi)
 • Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri alanında uygun bir tercüme bürosu bulmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu alanda hem deneyim hem uzmanlık sahibi az sayıda firmadan biri de Semantik Dil Hizmetleri. Hukuk terimlerine hakimiyetleri hayranlık uyandırıyor.
  (Avukat – Hukuk Bürosu Sahibi)
 • Hukuk ofisimiz için çeviri belleği (TM) hazırladığınızdan çeviri giderimiz azaldı. Firmanızı seçerek çok iyi bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Geliştirdiğiniz ileri teknoloji ile övünebilirsiniz. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi tavsiye ediyoruz. Satın Alma Müdürü
 • Hukuk çevirileri bu derece iyi olmanıza o kadar şaşırdım ki. Bu alanda bundan önce bize hizmet sunmuş olan yabancı firmaların tümünden daha profesyonel hizmet veriyorsunuz.
  (Özel Hastane Genel Müdürü)
 • Tercüme şirketleriyle işbirliği yapmak şirketimiz için hep bir problem olmuştu. Semantik Tercüme Bürosu bu duruma son verdi. Profesyonel tercümanları ve proje yöneticileri ile çok nitelikli hizmet sunduklarını bildirmek istiyorum.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Semantik Çeviri Bürosunu arkadaşlarım önermişti. Hukuk tarihine ilişkin master tezimin Hintçeye tercümesi çok güzel oldu. Teşekkürler Semantik Çeviri Bürosu!
  (Hukuk Uzmanı)
Şirketimizi bütün rakiplerimizden ayıran en önemli farklar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, dev projelerdeki uluslararası deneyimimiz, müşteri gizliliği konusundaki prensiplerimiz, ve çeviri sürecinin bütün aşamalarında titizlikle uyguladığımız kalite süreçleridir.
Günümüz dünyasında kaliteli tercümelerin yalnızca o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm çevirmen ve editörlerimiz yalnızca kendi ana dillerinde hukuki çeviri ve tercüme hizmeti üretiyorlar.

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri

Şirketimizin büyün çalışanlarının daha yetkin bir düzeye gelebilmeleri ve sektörümüzdeki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için eğitim programları düzenliyoruz. Çalışanlarımız için yatırım yapmak ve onlar için ideal bir çalışma ortamı oluşturmak en önemli önceliklerimizden biridir.
Semantik Tercüme olarak yalnızca ülkemizin il merkezlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin hepsinde hukuki tercüme çözümleri sağlıyoruz. Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet vermekteyiz.

Karabük – Eflani, Niğde – Ulukışla, İstanbul – Tuzla, Kilis – Musabeyli, Bayburt – Aydıntepe, Tekirdağ – Hayrabolu, Diyarbakır – Lice, Bartın – Ulus, Kayseri – Bünyan, Denizli – Güney, Osmaniye – Düziçi, Balıkesir – Sındırgı, Batman – Hasankeyf, Samsun – İlkadım, Amasya – Göynücek, Balıkesir – Bigadiç, İstanbul – Beyoğlu, Adıyaman – Tut, Bingöl – Solhan, Karaman – Başyayla, Karaman – Ayrancı, Artvin – Yusufeli, Siirt – Baykan, Kahramanmaraş – Nurhak, Iğdır – Aralık, Bursa – Yıldırım, Kütahya – Tavşanlı, Trabzon – Yomra, Gümüşhane – Köse, Muş – Bulanık, Bingöl – Karlıova, Van – Gevaş, Gaziantep – Nizip, Hakkari – Şemdinli, Balıkesir – Bandırma, Elazığ – Ağın, Edirne – Keşan, Kahramanmaraş – Elbistan, Burdur – Ağlasun, Bilecik – Pazaryeri, Zonguldak – Gökçebey, Kilis – Polateli, Edirne – Enez, Malatya – Yazıhan, Trabzon – Tonya, Bayburt – Demirözü, Trabzon – Sürmene, Edirne – Meriç, Şanlıurfa – Bozova, Zonguldak – Alaplı, Yalova – Termal, Çanakkale – Gelibolu, Kırklareli – Demirköy, Kırklareli – Babaeski, Trabzon – Dernekpazarı, Ardahan – Çıldır, Kocaeli – Kartepe, Siirt – Eruh, Sakarya – Karasu, Gaziantep – Araban, Van – Bahçesaray, Adıyaman – Kahta, Balıkesir – Susurluk, Niğde – Bor, Kütahya – Simav, Gaziantep – Yavuzeli, Sinop – Dikmen, Rize – Pazar, Bolu – Yeniçağa, Artvin – Murgul

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri

Yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı bölgelerinde de bizi tercih eden çok kıymetli müşterilerimize dünyanın neredeyse tüm dillerinde hukuki alanda çeviri desteği sağlıyoruz. Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri için hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Fransızca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Hintçe sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Makedonca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Slovence sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Yunanca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Kırgızca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Farsça sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Kürtçe sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Flamanca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Bulgarca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Kazakça sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Letonca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Tayvanca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Hollandaca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, İrlandaca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Çince sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Gürcüce sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Çeçence sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Malayca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, İspanyolca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Azerice sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Özbekçe sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Boşnakça sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Slovakça sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Altayca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Felemenkçe sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Hırvatça sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Ukraynaca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Süryanice sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Türkçe sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Urduca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Danca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, İngilizce sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Katalanca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, İbranice sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Moldovca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Romence sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Japonca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, İtalyanca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Rusça sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Türkmence sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Filipince sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Almanca sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Sırpça sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, Çekçe sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, İsveççe sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri.

Niçin başka bir tercüme bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri

Yazan : Pelin Erbatur

örnek anahtar sözcükler
hukuk çevirisi, çeviri bürosu, hukuk tercümesi, hukuki çeviri, sözleşme çevirisi, Sosyal Sigortalar Hukuku Çevirileri, sözleşme tercümesi, tercüme bürosu, hukuki tercüme