wordpress tema

Kalite

sozlesme_cevirisi_0015Şirketimizin sunduğu çeviri ve lokalizasyon hizmetleri Avrupa Birliği ülkeleri tarafından tanınan tek standart olan ve tüm dünyada kabul görmekte olan EN 15038 Avrupa Standardı ve ISO 9001 kalite sertifikalarıyla belgelendirilmiştir.

Şirket içi ve şirket dışı kaynaklar tarafından gerçekleştirilmiş olan her çeviri önce sıkı bir dilbilimsel kontrolden yani bir redaksiyon aşamasından geçer. Tüm redaksiyon işlemleri, konusunda uzman, sözleşme çevirileri alanında on yıldan fazla deneyime sahip redaktör ve editörlerimiz tarafından yürütülmektedir. Sözleşme çevirisinin müşteriye teslim edilmesinden önce, metnin teslimata hazır olup olmadığı hem içerik açısından hem de dilbilimsel kriterler açısından son bir kez daha kontrol edilir.

Kalite beklentileri yüksek olan çok ululu küresel şirketlere de sözleşme çevirisi hizmeti sunan şirketimizde, yürüttüğümüz projelerin her aşamasında kalite kontrol ve kalite güvence süreçlerini titizlikle ve hiç ödün vermeden uyguluyoruz.

Çeviri sektöründe yüksek teknolojiyi kullanma konusunda her zaman öncü olan firmamız kalite kontrol ve kalite güvence süreçlerinin her aşamasında, QA Distiller, MemoQ, Linguistic Toolbox (LTB), Xbench, SDLX, HTML QA, gibi modern ve sofistike yazılım programları kullanmaktadır.

sozlesme_cevirisi_0246Son derece etkin ve kendisini kanıtlamış proje yönetim sistemimiz, her bir proje için o projeye uygun çevirmen, editör ve danışmanları seçebilmemiz ve titizlikle uyguladığımız kalite kontrol süreçlerimiz sayesinde hizmet sunduğumuz müşterilerimizin metinlerini doğru bir terminoloji kullanarak, eksiksiz ve hedef kitlenin mükemmel şekilde anlayabileceği şekilde çeviriyoruz.

Hizmet vermekte olduğumuz yüzlerce müşteri gibi siz de “kalite olmadan asla” diyenlerdenseniz sizin için uygun bir iş ortağı olacağımızdan eminiz.