wordpress tema

Hykuki Çeviriler

Hykuki Çeviriler

Hykuki Çeviriler alanında iddialıyız.

Ülkemizin bu alanda en iyisi olan Semantik Çeviri Bürosu, hukuki çeviri projelerinde ciddi bir uzmanlığa sahiptir. Hukuk alanında çalışmakta olan çevirmen ve tercümanlarımız tercüme konusunda en az 10 yıllık tecrübeye sahip, en seçkin üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun uzman dilbilimcilerdir. Semantik Tercüme bilgi birikimi ve tecrübesi, uzman tercümanları, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri ile müşterilerine en iyi kalitede çeviri hizmeti sağlamaktadır. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde dernekler ve vakıflar, devlet kurumları, kobiler, uluslararası hukuk büroları, avukatlar ve global şirketler yer almaktadır.
Hukuki sözleşme konularındaki çeviriler tercüme ve çeviri sektörünün en zorlu konularından biridir. Böyle tercümelerde yapılabilecek küçük bir yanlışlık bile gerçek ve tüzel kişilerin mali zararlara uğramalarına, iyi imajlarını kaybetmelerine ve ayrıca yasal yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Hukuki çeviri konusunda en fazla müşteriye sahip kurumu olarak müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, müşterilerimizin takdirine layık olmak için büyük bir çaba harcıyoruz. Hykuki Çeviriler konusunda da sizlere hizmet sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hykuki Çeviriler konusunda ülkemizin lider firması: Semantik Çeviri Bürosu

Dünyanın dört bir yanında bulunan hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde her çeşit hukuki çeviri ve yerelleştirme desteği sağlıyoruz. Hykuki Çeviriler için hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Lehçe hykuki Çeviriler, Azerice hykuki Çeviriler, Sanskritçe hykuki Çeviriler, Kürtçe hykuki Çeviriler, Bangladeşçe hykuki Çeviriler, Ukraynaca hykuki Çeviriler, Slovence hykuki Çeviriler, Ermenice hykuki Çeviriler, Malayca hykuki Çeviriler, Gürcüce hykuki Çeviriler, Flamanca hykuki Çeviriler, Kazakça hykuki Çeviriler, İbranice hykuki Çeviriler, Hırvatça hykuki Çeviriler, Moldovca hykuki Çeviriler, Felemenkçe hykuki Çeviriler, Urduca hykuki Çeviriler, Hollandaca hykuki Çeviriler, Uygurca hykuki Çeviriler, İspanyolca hykuki Çeviriler, Rusça hykuki Çeviriler, Letonca hykuki Çeviriler, Kırgızca hykuki Çeviriler, İzlandaca hykuki Çeviriler, Altayca hykuki Çeviriler, Tacikçe hykuki Çeviriler, İrlandaca hykuki Çeviriler, Türkçe hykuki Çeviriler, İsveççe hykuki Çeviriler, Özbekçe hykuki Çeviriler, Çince hykuki Çeviriler, Farsça hykuki Çeviriler, Romence hykuki Çeviriler, İtalyanca hykuki Çeviriler, İngilizce hykuki Çeviriler, Bulgarca hykuki Çeviriler, Tayvanca hykuki Çeviriler, Boşnakça hykuki Çeviriler, Yunanca hykuki Çeviriler, Japonca hykuki Çeviriler, Macarca hykuki Çeviriler, Türkmence hykuki Çeviriler, Tatarca hykuki Çeviriler, Almanca hykuki Çeviriler, Süryanice hykuki Çeviriler, Fransızca hykuki Çeviriler.

Hykuki Çeviriler

Tercüme büromuzu sektördeki diğer tüm rakiplerinden farklılaştıran en temel noktalar yüksek teknoloji kullanmamız çok dilli projelerdeki uzun senelere dayanan tecrübemiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, ve tercümenin bütün fazlarında titizlikle uygulamakta olduğumuz kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.

Hykuki Çeviriler

Kaliteli çevirilerimiz için değerli müşterilerimizden övgü dolu e-mail mesajları bize ulaşıyor. Aşağıdaki listede bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

Semantik Tercüme Bürosu olarak yalnızca ülkemizin kent merkezlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin çoğunda da sözlü ve yazılı hukuki çeviri hizmetleri veriyoruz. Hykuki Çeviriler konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlamaktayız.

Çorum – Mecitözü, Erzurum – Oltu, Muğla – Datça, Bursa – Karacabey, Tunceli – Çemişgezek, Adana – Sarıçam, Manisa – Akhisar, Rize – Derepazarı, Rize – Hemşin, Kastamonu – İhsangazi, Samsun – Kavak, Adana – Yüreğir, Rize – Pazar, Şanlıurfa – Siverek, Bingöl – Yayladere, Düzce – Gümüşova, Ağrı – Tutak, Bursa – Yenişehir, Kırıkkale – Delice, Kütahya – Tavşanlı, Artvin – Arhavi, Eskişehir – Mahmudiye, Burdur – Yeşilova, Bitlis – Hizan, Kars – Selim, Giresun – Eynesil, Gümüşhane – Kelkit, Bingöl – Yedisu, Bursa – Keles, Kütahya – Altıntaş, Çorum – Bayat, Çanakkale – Çan, İstanbul – Küçükçekmece, Afyonkarahisar – Kızılören, Sakarya – Pamukova, Ankara – Polatlı, Aydın – Didim, Gaziantep – Şahinbey, Muğla – Kavaklıdere, Niğde – Altunhisar, Karaman – Ermenek, Erzurum – Olur, Sivas – Doğanşar, Muğla – Milas, Kastamonu – Cide, Aydın – İncirliova, Mardin – Yeşilli, Kilis – Polateli, Burdur – Kemer, Kastamonu – Tosya, Karabük – Yenice, Eskişehir – Tepebaşı, İstanbul – Şişli, Nevşehir – Ürgüp, İstanbul – Tuzla, Diyarbakır – Sur, Hatay – Samandağ, Düzce – Yığılca, Trabzon – Yomra, Karabük – Ovacık, Aksaray – Ortaköy, Nevşehir – Kozaklı, Çanakkale – Ezine, Zonguldak – Çaycuma, Nevşehir – Derinkuyu, Kütahya – Domaniç, Diyarbakır – Bismil, Elazığ – Ağın, Karabük – Eflani, Aydın – Germencik

Hykuki Çeviriler

Neden başka bir tercüme bürosunu değil de bizi seçmelisiniz?

Kalitenin önemini gerçekten biliyorsanız ve mümkün olan en iyi fiyata doğru, hızlı ve güvenilir çeviri ve yerelleştirme hizmetleri almak istiyorsanız Semantik Tercüme Bürosu olarak size yardımcı olmaya hazırız.
Ekibimizdeki tüm kişilerin bilgi ve becerilerini artırabilmeleri ve teknolojideki gelişmeleri takip edebilmeleri için sürekli olarak eğitim programları organize ediyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için ideal bir çalışma ortamı oluşturmak en önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Hykuki Çeviriler

Günümüzde yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm çevirmen ve editörlerimiz kendi ana dillerinde hukuki çeviri hizmeti sağlıyorlar.

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana sözleşme çevirisi sektöründe yüzlerce işi başarıyla neticelendirdik. Aşağıda sunduğumuz listede hukuki tercüme ve yerelleştirme çözümleri verdiğimiz alanlardan bazı örnekler bulabilirsiniz:

Uluslararası Ceza Hukuku, Taşımacılık Hukuku, Alacak Hukuku, Vize Başvuru Formları, Ekspertiz Raporları, Ruhsatnameler, Uluslararası Hukuk, Tapu ve Kadastro Hukuku, Siyasal Hukuk, Özel Hukuk, Avrupa Birliği Hukuku, Sponsorluk Sözleşmesi, Ürün Sorumluluğu, İş Teklifleri, Taşeron Sözleşmeleri, Mülkiyet Hukuku, Vergi Mevzuatı, Kesin Kabul Tutanakları, Taslak Sözleşmeleri, Laik Hukuk, Vergi Cezası Hukuku, İtiraz Süreçleri, Boşanma Davaları, Özel Mesleki Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği, Emeklilik Hukuku, Haberleşme Yönetmeliği, Şirketler Hukuku, İnsan Hakları Hukuku, Vakıflar Hukuku, Mali Raporlar, İltica Hukuku, Kapanış Belgeleri, Ceza Hukuku, Kredi Anlaşmaları, Anlaşmalar, İhtiyati Haciz, Kesin Teminat Mektupları, Hukuk ve Ceza, Uluslararası Doğum Belgeleri, Kamu İhale Genel Tebliği, Oturum Hukuku, Korumalı İşyerleri Hakkında Yönetmelik, Anayasa Hukuku, Kanun ve Yönetmelikler, Kaynak Kullanımı Destekleme Fonuyla İlgili Tebliğler, Velayet Davaları, Evlenmeye İzin Davaları, Hizmet Sözleşmeleri, Hukuk Kitabı, Ticari Mevzuat, Trafik Hukuku, İdare Hukuku, Fon Bültenleri, Vergi Hukuku, İş Sözleşmeleri, Hukuki Mevzuat, Mülk Hukuku, Tazminat Hukuku, Vekaletnameler, Ortak Hukuk, Leasing Belgeleri, Dava Belgeleri, Evlilik Cüzdanları, Kontratlar, Tapular.

Hykuki Çeviriler konusundaki istekleriniz ya da sorularınız için tercüme firmamıza e-posta yollayabilir ya da isterseniz bizimle telefonla temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hykuki Çeviriler

Yazan : Zeliha Karahan

seçilmiş anahtar sözcükler
tercüme bürosu, hukuki tercüme, hukuki çeviri, hukuk tercümesi, sözleşme tercümesi, Hykuki Çeviriler, hukuk çevirisi, çeviri bürosu, sözleşme çevirisi