wordpress tema

Hukuki tercümeler

Hukuki tercümeler

Hukuki tercümeler için tek adres: Semantik Tercüme Bürosu

Merkezi İstanbul’da bulunan Semantik Tercüme Bürosu, hukuksal çevirilerde uluslar arası düzeyde bir uzmanlık sahibidir. Hukuki sözleşmeler alanında çalışmakta olan tercümanlarımız, editörlerimiz ve redaktörlerimiz, on senenin üstünde deneyim sahibi, hukuk eğitimini en iyi üniversitelerde almış uzmanlardır. Çeviri firmamız yılların deneyimi ve bilgi birikimi başarılı tercümanları, konularına hakim proje yöneticileri, sayesinde sayesinde müşterilerine yüksek kalitede ve uygun fiyatla çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sağlamaktadır. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde üniversiteler, çok uluslu firmalar, avukatlar, devlet kurumları, hukuk büroları ve orta ölçekli firmalar ve kobiler bulunmaktadır.
Hukuğun alanına giren tercümeler çeviri dünyasının en zorlu ve en riskli alanıdır. Bu tür çeviri projelerinde yapılabilecek küçük bir yanlış bile kişilerin ve firmaların maddi açıdan zarara uğramalarına, imaj yitirmelerine ve kanuni yaptırımlarla uğramalarına neden olabilir. Hukuk çevirisi konusunda müşteriler tarafından en çok tercih edilen kurumu olmanın bilinciyle müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, müşterilerimizin takdirine layık olmak için büyük bir çaba harcıyoruz. Hukuki tercümeler alanında da müşterilerimize hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Hukuki tercümeler

Semantik Çeviri olarak yalnızca Türkiyemizin kent merkezlerinde değil ayrıca ilçelerinin büyük çoğunluğunda da çeviri hizmetleri sağlamaktayız. Hukuki tercümeler için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Zonguldak – Ereğli, Adıyaman – Gölbaşı, Eskişehir – Mahmudiye, Bilecik – Bozüyük, Karaman – Ermenek, İzmir – Narlıdere, Erzincan – Otlukbeli, Manisa – Alaşehir, Mardin – Yeşilli, Erzurum – İspir, Aydın – Köşk, Bartın – Ulus, Giresun – Espiye, Burdur – Kemer, Ordu – Kabadüz, Eskişehir – Çifteler, Aydın – Koçarlı, Van – Çatak, Giresun – Keşap, Mardin – Midyat, Kırklareli – Lüleburgaz, Afyonkarahisar – Sinanpaşa, Van – Edremit, Isparta – Yalvaç, Zonguldak – Devrek, Elazığ – Ağın, Aydın – Didim, Osmaniye – Toprakkale, Eskişehir – Mihalgazi, Balıkesir – Erdek, Giresun – Bulancak, Siirt – Eruh, Rize – Güneysu, Afyonkarahisar – Bayat, Gaziantep – Yavuzeli, Şanlıurfa – Akçakale, Kırklareli – Vize, Sakarya – Ferizli, Kilis – Musabeyli, Elazığ – Sivrice, Zonguldak – Gökçebey, Isparta – Uluborlu, Konya – Kadınhanı, Düzce – Gümüşova, Amasya – Göynücek, Karabük – Safranbolu, Kayseri – İncesu, Eskişehir – Beylikova, Ağrı – Taşlıçay, Van – Saray, Ardahan – Göle, Çanakkale – Ayvacık, Kütahya – Tavşanlı, Niğde – Altunhisar, Denizli – Babadağ, İzmir – Buca, Artvin – Şavşat, Ardahan – Çıldır, Nevşehir – Derinkuyu, Mardin – Ömerli, Konya – Çumra, Bartın – Kurucaşile, Malatya – Darende, Trabzon – Çaykara, Bilecik – Osmaneli, Kilis – Elbeyli, Sakarya – Akyazı, Siirt – Şirvan, Tokat – Turhal, Çanakkale – Biga

Hukuki tercümeler

Şirketimizin büyün çalışanlarının kendilerini daha da geliştirebilmeleri ve teknolojideki gelişmeleri izleyebilmeleri için onlara eğitim programlarına katılma olanağı sağlıyoruz. Çalışanlarımız için yatırım yapmak ve onlar için en rahat çalışma atmosferini hazırlamak birincil önceliklerimiz arasında yer alır.

Hukuki tercümeler

Bugünün küreselleşen dünyasında yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin sadece o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğine inanıyoruz. İşte bu nedenle tercüman ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde hukuk çevirisi hizmeti sunuyorlar.

Hukuki tercümeler konusunda neden bizi seçmelisiniz?

Hukuki tercümeler ile alakalı istekleriniz ya da sorularınız için şirketimize bir e-mail atabilir veya alternatif olarak doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuki tercümeler konusunda Türkiye’nin en seçkin şirketi: Semantik Çeviri Bürosu

Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana hukuki tercüme konularında sayılamayacak kadar çok işi rakiplerimizi kıskandıracak bir başarıyla tamamladık. Aşağıda tıp çevirisi ve yerelleştirme hizmetleri sağladığımız konulardan bazı örnekler yer alıyor:

Avrupa Birliği Hukuku, Ticari Sözleşmeler, Vakıflar Hukuku, İcra Hukuku, Seçim Hukuku, Sosyalist Hukuk, Sosyal Sigortalar Hukuku, Sponsorluk Anlaşması, Uluslararası Doğum Belgeleri, Hukuk Felsefesi, Senetler, Marka Hukuku, Patent Hukuku, Tebligatlar, Uluslararası Hukuk, Ürün Sorumluluğu, Trust Hukuku, Ariyet Sözleşmeleri, Roma Hukuku, Hukuka Aykırı İdari İşlemlerin İptali, Tüzükler, Kiralama Sözleşmeleri, Alternatif Uyuşmazlık Çözümleri, Kredi Anlaşmaları, İcra ve İflas Hukuku, İthalat Tebliği, İptal Davaları, İnceleme Raporları, İslam Hukuku, Taşımacılık Hukuku, Evlenmenin İptali Davaları, Fikri Mülkiyet Hukuku, Kontratlar, Seyahat Hukuku, Uluslararası Tahkim, Göçmen Hukuku, Tazminat Davaları, Miras Hukuku, Kira Hukuku, Velayet Davaları, Avukatlık Hukuku, Tıbbi Hukuk, İdari Para Cezası Davaları, Uzay Hukuku, Şube Açma Belgeleri, İflas Ceza Hukuku, Medeni Hukuk, Ortaklık Hisse Beyanları, Ekspertiz Raporları, İzin Belgeleri, Ruhsatnameler, Apostil Tasdik Şerhleri, Kanun ve Yönetmelikler, Bankacılık Hukuku, Hukuki Yorumculuk, Uluslararası Özel Hukuk, Karşılaştırmalı Hukuk, Denizcilik Hukuku, Ticari Belgeler, Lisans Sözleşmeleri, Hukuki Mevzuat, Deniz Ticaret Hukuku, Trafik Hukuku, Hukuk Sistemleri, Fon Bültenleri, Patent Sözleşmeleri, Kıymetli Evrak Hukuku, Yabancı Mevzuat, Anayasa Hukuku, Mimar Hukuku, Mevzuat, Ticaret Belgeleri, Silah Hukuku.

Dünyanın farklı ülkelerindeki değerli müşterilerimize bini aşkın dil çiftinde hukuki tercüme hizmeti veriyoruz. Hukuki tercümeler için hizmet vermekte olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Türkçe hukuki tercümeler, Moldovca hukuki tercümeler, Farsça hukuki tercümeler, Japonca hukuki tercümeler, İsveççe hukuki tercümeler, Sırpça hukuki tercümeler, Bulgarca hukuki tercümeler, Fince hukuki tercümeler, Rumca hukuki tercümeler, Fransızca hukuki tercümeler, Endonezce hukuki tercümeler, Vietnamca hukuki tercümeler, Macarca hukuki tercümeler, Filipince hukuki tercümeler, Sanskritçe hukuki tercümeler, Kazakça hukuki tercümeler, Letonca hukuki tercümeler, Ermenice hukuki tercümeler, Kırgızca hukuki tercümeler, Türkmence hukuki tercümeler, İspanyolca hukuki tercümeler, Çeçence hukuki tercümeler, İngilizce hukuki tercümeler, Hırvatça hukuki tercümeler, Altayca hukuki tercümeler, Özbekçe hukuki tercümeler, Hollandaca hukuki tercümeler, Norveççe hukuki tercümeler, Yunanca hukuki tercümeler, Almanca hukuki tercümeler, İzlandaca hukuki tercümeler, İtalyanca hukuki tercümeler, Makedonca hukuki tercümeler, Kürtçe hukuki tercümeler, Çince hukuki tercümeler, Korece hukuki tercümeler, Ukraynaca hukuki tercümeler, Tayvanca hukuki tercümeler, Azerice hukuki tercümeler, Malayca hukuki tercümeler, İbranice hukuki tercümeler, Slovence hukuki tercümeler, Rusça hukuki tercümeler, Süryanice hukuki tercümeler, Arnavutça hukuki tercümeler, Gagavuzca hukuki tercümeler.

Hukuki tercümeler

Tercüme büromuzu sektördeki bütün rakiplerimizden ayrı kılan en önemli noktalar ileri teknolojiye dayanan altyapımız, çok dilli projelerdeki takdir edilen ustalığımız, müşteri sırları konusundaki etik prensiplerimiz, ve tercüme işleminin her aşamasında kesinlikle uyguladığımız kalite kontrol ve kalite güvence metodolojisidir.
Kalite şirketiniz için vaz geçilmez ise ve olabilecek en iyi fiyatlarla kaliteli, doğru, hızlı ve güvenilir çeviri hizmetleri almak istiyorsanız Semantik Çeviri olarak size yardımcı olmaya hazırız.

Verdiğimiz çok kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizden övgü dolu mektuplar bize gönderiliyor. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazılarını sizinle paylaşıyoruz.

Hukuki tercümeler

Yazan : Pelin Erbatur

metin içinde geçen etiketler
hukuki çeviri, çeviri bürosu, sözleşme tercümesi, hukuk tercümesi, hukuki tercüme, sözleşme çevirisi, tercüme bürosu, Hukuki tercümeler, hukuk çevirisi