wordpress tema

Hukuki çeviriler

Hukuki çeviriler

Hukuki çeviriler için en doğru adres: Semantik Tercüme

Ülkemizin bu alanda en iyisi olan Semantik Çeviri, hukuksal çevirilerde büyük bir uzmanlığa sahiptir. Hukuk çevirisi tüm çevirmenlerimiz, en az 10 yıl tecrübeli, üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun kişilerdir. Semantik Çeviri Bürosu bilgi birikimi ve tecrübesi, üstün yetenekli tercümanları, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlara tercüme hizmeti sağlamaktadır. Şirketimizle çalışan müşteriler içinde global hukuk büroları, dernekler ve vakıflar, global şirketler, orta ölçekli firmalar ve kobiler, avukatlar ve devlet kurum ve kuruluşları yer almaktadır.
Hukuki sözleşme tercümeleri tercüme sektörünün en fazla uzmanlık gerektiren alanlarından biridir. Bu tür tercüme projelerinde söz konusu olabilecek küçük bir yanlış bile bireylerin ve kurumların maddi açıdan zarara uğramalarına, imaj yitirmelerine dahası kanuni yaptırımlarla uğramalarına sebep olabilir. Hukuk tercümeleri sektörünün en fazla rağbet gören firması olmanın bilinciyle müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti oluşturmak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Hukuki çeviriler alanında da müşterilerimiz için hizmet üretmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler için bize güven beslemekte olan müşterilerimizden bizi sevindiren e-postalar bize gönderiliyor. Aşağıdaki listede bu mesajlardan bazılarını sizinle paylaşıyoruz.

Semantik Tercüme olarak sadece Türkiye’nin kentlerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de çeviri çözümleri sağlamaktayız. Hukuki çeviriler için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlıyoruz.

Bolu – Kıbrıscık, Kırıkkale – Delice, Artvin – Borçka, Konya – Emirgazi, Tokat – Almus, Nevşehir – Kozaklı, Kocaeli – Dilovası, Kocaeli – Gebze, Ankara – Altındağ, Çorum – Kargı, Niğde – Ulukışla, Elazığ – Sivrice, Manisa – Sarıgöl, Nevşehir – Acıgöl, Kars – Sarıkamış, Bitlis – Mutki, Düzce – Gölyaka, Erzurum – Karayazı, Tunceli – Ovacık, Osmaniye – Bahçe, Bursa – Karacabey, Hakkari – Çukurca, Kırklareli – Pınarhisar, Elazığ – Kovancılar, Osmaniye – Kadirli, Edirne – Enez, Çanakkale – Ezine, Karabük – Eflani, Uşak – Eşme, Ordu – İkizce, Sivas – Gemerek, Şırnak – Uludere, Muğla – Ortaca, Amasya – Suluova, Ardahan – Göle, Balıkesir – Edremit, Mardin – Savur, Tekirdağ – Saray, Kütahya – Domaniç, Batman – Hasankeyf, Kilis – Elbeyli, Muş – Hasköy, Karaman – Başyayla, Kırıkkale – Keskin, Ağrı – Hamur, Bingöl – Adaklı, Mardin – Derik, Kayseri – Özvatan, Ağrı – Diyadin, Kars – Akyaka, Tokat – Reşadiye, Giresun – Dereli, Edirne – Meriç, Afyonkarahisar – Bayat, Malatya – Akçadağ, Karabük – Safranbolu, Tekirdağ – Çerkezköy, Isparta – Atabey, Eskişehir – Alpu, Düzce – Gümüşova, Siirt – Kurtalan, Adana – Seyhan, Adıyaman – Gölbaşı, Eskişehir – Tepebaşı, Batman – Sason, Batman – Beşiri, Şırnak – Silopi, Gaziantep – Nizip, Sinop – Durağan, Sakarya – Hendek

Çeviri büromuzu sektördeki diğer bütün rakiplerinden ayrıştıran önemli noktalar yüksek teknoloji kullanmamız dev projelerdeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşteri bilgilerinin gizliliğine verdiğimiz önem, ve tercüme sürecinin bütün fazlarında titizlikle uygulamakta olduğumuz kalite kontrol metodolojisidir.
Kalite firmanız için önemli ise ve en uygun fiyatla hızlı, doğru ve güvenilir çeviri ve yerelleştirme hizmetine ulaşmak istiyorsanız Semantik Çeviri size yardımcı olmaya hazır.

Hukuki çeviriler

Bugünün dünyasında nitelikli çeviri hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu yüzden çevirmen ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde hukuki tercüme ve çeviri hizmeti sağlıyorlar.
Elemanlarımızın bilgi ve becerilerini artırabilmeleri ve sektörümüzdeki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için onlara eğitim programlarına katılma olanağı sağlıyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için ideal bir çalışma ortamı hazırlamak birincil önceliklerimiz arasında yer alır.

Hukuki çeviriler

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana hukuki çeviri sektöründe sayısız projeyi son derece başarılı bir şekilde tamamladık. Aşağıda sunduğumuz listede hukuki tercüme hizmeti sunduğumuz konu başlıklarından bazı ana başlıkları bulabilirsiniz:

İtiraz Süreçleri, Şirket Yazışmaları, Patent Hukuku, Kanunlar, Doktora Tezleri, Hukuk Bilimi, Uyruk Değiştirme Belgeleri, Sabıka Kaydı Belgeleri, Haberleşme Yönetmeliği, İltica Hukuku, Mahkeme Kararları, Emlakçı Hukuku, Kararnameler, Borçlar Hukuku, Özel Mesleki Rehabilitasyon Merkezleri Yönetmeliği, Vize Başvuru Formları, Ticaret Sicil Gazetesi, Fon Bültenleri, Öğrenci Belgeleri, Aile Hukuku, Tıbbi Hukuk, Yargıtay Kararları, Hukuki Gerçekçilik, Kira Hukuku, Mal Paylaşımı Davaları, İhale Şartnameleri, Devletler Umumi Hukuku, Denizcilik Hukuku, Doğum Belgeleri, Yönetim Kurulu Kararları, Konut Hukuku, Şirket Profilleri, Akreditif Hukuku, Kiralama Sözleşmeleri, Telsiz Yönetmeliği, Askeri Yargı, Hizmet Sözleşmesi, İkametgah Hukuku, Resmi Evrak, Rekabet Hukuku, Dernek Tüzükleri, Seçim Hukuku, Alacak Hukuku, İnternet Hukuku, Kontratlar, Gümrük Tutanakları, Sicil Gazeteleri, Vakıf Senetleri, Uluslararası Tahkim, Ulaşım Hukuku, Mülkiyet Hukuku, Kesin Teminat Mektupları, Evlilik Cüzdanları, Rehin Sözleşmeleri, Hukuki Makale, İstihkak Davaları, Yasal Mevzuat, İmza Sirkülerleri, Sicil Tasdiknameleri, Silah Hukuku, Kira Kontratları, Hukuki Yorumculuk.

Hukuki çeviriler

Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan kurumsal müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde hukuki çeviri ve yerelleştirme hizmetleri veriyoruz. Hukuki çeviriler konusunda hizmet sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Moğolca hukuki çeviriler, Filipince hukuki çeviriler, Slovence hukuki çeviriler, Korece hukuki çeviriler, Azerice hukuki çeviriler, Zuluca hukuki çeviriler, Arnavutça hukuki çeviriler, Katalanca hukuki çeviriler, Felemenkçe hukuki çeviriler, Farsça hukuki çeviriler, Bulgarca hukuki çeviriler, Makedonca hukuki çeviriler, Süryanice hukuki çeviriler, Ermenice hukuki çeviriler, Fransızca hukuki çeviriler, Uygurca hukuki çeviriler, Türkçe hukuki çeviriler, Urduca hukuki çeviriler, Boşnakça hukuki çeviriler, Altayca hukuki çeviriler, İngilizce hukuki çeviriler, Letonca hukuki çeviriler, İbranice hukuki çeviriler, Hintçe hukuki çeviriler, Sanskritçe hukuki çeviriler, Malayca hukuki çeviriler, Kazakça hukuki çeviriler, Japonca hukuki çeviriler, Yunanca hukuki çeviriler, Macarca hukuki çeviriler, İspanyolca hukuki çeviriler, Türkmence hukuki çeviriler, Tayvanca hukuki çeviriler, Fince hukuki çeviriler, Rusça hukuki çeviriler, Çeçence hukuki çeviriler, İtalyanca hukuki çeviriler, Hollandaca hukuki çeviriler, Tacikçe hukuki çeviriler, Ukraynaca hukuki çeviriler, Çince hukuki çeviriler, Moldovca hukuki çeviriler, Sırpça hukuki çeviriler, Romence hukuki çeviriler, Almanca hukuki çeviriler, Endonezce hukuki çeviriler.

Hukuki çeviriler konusunda başka bir çeviri bürosunu değil de bizi tercih etmelisiniz?

Hukuki çeviriler

Hukuki çeviriler ile ilgili sorularınız için çeviri firmamıza e-posta mesajı atabilir veya isterseniz bize doğrudan telefon edebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuki çeviriler

Hukuki çeviriler konusunda ülkemizin en çok tercih edilen şirketi: Semantik Çeviri

Yazan : Necati Ergin

örnek anahtar kelimeler
sözleşme çevirisi, sözleşme tercümesi, hukuki tercüme, Hukuki çeviriler, hukuki çeviri, çeviri bürosu, hukuk çevirisi, tercüme bürosu, hukuk tercümesi