wordpress tema

Hukuki Çeviri

Hukuki Çeviri

Hukuki Çeviri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye’nin bu alanda en iyisi olan tercüme firmamız, hukuki çeviri ve tercümelerde uzmandır. Hukuki sözleşme metinleri üzerinde çalışan tüm tercümanlarımız, en az 10 sene deneyimli, üniversitelerin hukuk bölümlerinden mezun profesyonel uzmanlardır. Tercüme büromuz bilgi birikimi ve tecrübesi, üstün yetenekli çevirmenleri, konularına hakim proje yöneticileri ve koordinatörleri ile müşterilerine güvenilir ve kaliteli tercüme hizmeti sağlamaktadır. Bizi seçen müşteriler arasında hukuk şirketleri, kobiler ve orta ölçekli şirketler, çok uluslu firmalar, devlet kurum ve kuruluşları, üniversiteler ve avukatlar bulunmaktadır.
Hukuki sözleşme konusuna giren tercümeler tercüme sektörünün en çetin ve en riskli alanıdır. Bu tür tercümelerde oluşabilecek en küçük bir yanlışlık bile tarafların parasal zararlar görmelerine, saygınlıklarını kaybetmelerine ve bunun yanında yasal yaptırımlarla uğramalarına neden olabilir. Hukuk tercümeleri alanının en çok tercih edilen firması olarak müşterilerimizin bize karşı beslediği güvene değer veriyor, sınırsız müşteri memnuniyeti yaratmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Hukuki Çeviri alanında da sizler için hizmet üretmekten mutluluk duyuyoruz.

Hukuki Çeviri

Bugünün küreselleşen dünyasında en nitelikli çeviri hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. İşte bu yüzden tüm editörlerimiz ve tercümanlarımız yalnızca kendi ana dillerinde hukuki çeviri hizmeti üretiyorlar.
Tercüme firmamızı rakiplerimizden ayrıştıran en temel noktalar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, çok büyük projelerdeki uluslararası tecrübemiz, müşteri gizliliği konusundaki etik ilkelerimiz, ve tercüme sürecinin her kademesinde itina ile uygulamakta olduğumuz kalite güvence süreçleridir.

Hukuki Çeviri

Hukuk çevirilerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

Hukuki Çeviri alanında ülkemizin lider kurumu: Semantik Tercüme

Firmanız için kalite vaz geçilmez ise ve en uygun fiyatlarla doğru, hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almak istiyorsanız size her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Hukuki Çeviri

Hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki çok değerli müşterilerimize çok sayıda dil çiftinde hukuki çeviri ve tercüme hizmeti sunmaktayız. Hukuki Çeviri desteği verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Ukraynaca hukuki Çeviri, Çekçe hukuki Çeviri, Farsça hukuki Çeviri, Özbekçe hukuki Çeviri, Japonca hukuki Çeviri, Azerice hukuki Çeviri, Tayvanca hukuki Çeviri, Arnavutça hukuki Çeviri, Gürcüce hukuki Çeviri, Almanca hukuki Çeviri, Fransızca hukuki Çeviri, Zuluca hukuki Çeviri, Ermenice hukuki Çeviri, Sanskritçe hukuki Çeviri, Yunanca hukuki Çeviri, Moldovca hukuki Çeviri, İzlandaca hukuki Çeviri, Moğolca hukuki Çeviri, İngilizce hukuki Çeviri, Çince hukuki Çeviri, İbranice hukuki Çeviri, Hollandaca hukuki Çeviri, Uygurca hukuki Çeviri, Kürtçe hukuki Çeviri, Türkmence hukuki Çeviri, Macarca hukuki Çeviri, Kazakça hukuki Çeviri, Vietnamca hukuki Çeviri, Flamanca hukuki Çeviri, Rusça hukuki Çeviri, Letonca hukuki Çeviri, Katalanca hukuki Çeviri, Felemenkçe hukuki Çeviri, Bulgarca hukuki Çeviri, Norveççe hukuki Çeviri, Sırpça hukuki Çeviri, Urduca hukuki Çeviri, Gagavuzca hukuki Çeviri, Türkçe hukuki Çeviri, Filipince hukuki Çeviri, İspanyolca hukuki Çeviri, İsveççe hukuki Çeviri, Korece hukuki Çeviri, İtalyanca hukuki Çeviri, Altayca hukuki Çeviri, Hintçe hukuki Çeviri.

Semantik Çeviri olarak Türkiye’nin sadece kentlerinde değil ayrıca birçok ilçesinde de yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri vermekteyiz. Hukuki Çeviri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sağlamaktayız.

Giresun – Yağlıdere, Bingöl – Kiğı, Kırşehir – Mucur, Balıkesir – Balya, Artvin – Yusufeli, Balıkesir – Bandırma, Mersin – Mezitli, Konya – Meram, Zonguldak – Alaplı, Karaman – Ayrancı, Erzincan – Refahiye, Kilis – Elbeyli, Bayburt – Demirözü, Erzurum – Köprüköy, Muş – Varto, Adana – Kozan, Ardahan – Göle, Karabük – Yenice, Mardin – Kızıltepe, Bitlis – Hizan, Hakkari – Şemdinli, Edirne – Meriç, Sakarya – Adapazarı, Kars – Kağızman, Tekirdağ – Çerkezköy, İzmir – Karabağlar, Ankara – Bala, Rize – Fındıklı, Edirne – Lalapaşa, Osmaniye – Bahçe, Zonguldak – Ereğli, Kocaeli – Gebze, İzmir – Aliağa, Ardahan – Hanak, Uşak – Sivaslı, Elazığ – Baskil, Çankırı – Orta, Hatay – Hassa, Kars – Susuz, Burdur – Altınyayla, Bayburt – Aydıntepe, Uşak – Karahallı, Antalya – Kepez, Erzincan – Kemaliye, Niğde – Çiftlik, Erzurum – Aşkale, Nevşehir – Gülşehir, Bartın – Kurucaşile, Şanlıurfa – Hilvan, Kastamonu – Hanönü, Antalya – Kumluca, Amasya – Taşova, Bursa – Yenişehir, Denizli – Tavas, Mardin – Yeşilli, Rize – İkizdere, Ağrı – Taşlıçay, Konya – Sarayönü, Diyarbakır – Çüngüş, Kırıkkale – Bahşili, Şanlıurfa – Suruç, Uşak – Eşme, Sivas – Altınyayla, Niğde – Ulukışla, Bilecik – Gölpazarı, Nevşehir – Acıgöl, Iğdır – Tuzluca, Siirt – Şirvan, Şanlıurfa – Siverek, Bolu – Yeniçağa

Ekibimizdeki tüm elemanların mesleki bilgilerini artırabilmeleri ve teknolojideki yeni gelişmeleri izleyebilmeleri için onları eğitim seminerlerine ve kurslara yolluyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmeleri için yatırım yapmak ve onlara iyi ve rahat bir çalışma ortamı sunmak birincil önceliklerimiz arasında yer alır.

Hukuki Çeviri

Hukuki Çeviri ile ilgili tüm istekleriniz ya da sorularınız için çeviri şirketimize mail yollayabilir veya bunun yerine bizimle telefon ile temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Kurulduğumuz günden bu yana hukuk tercümesi alanında sayısız projeyi başarıyla gerçekleştirdik. Aşağıda sunduğumuz listede tıp çevirisi ve yerelleştirme hizmetleri sunduğumuz konu başlıklarından bazı başlıkları bulabilirsiniz:

Mali Raporlar, İdarenin Sorumluluğu Davaları, İçtihat Hukuku, Eğlence Hukuku, Hukuki Makale, Kriptografi Hukuku, Yazılı Hukuk, Akreditif Hukuku, Resmi Evrak, Alkol Hukuku, Sabıka Kaydı Belgeleri, Adli Sicil Kayıtları, Doğal Hukuk, Ölüm Belgeleri, Sicil Tasdiknameleri, Din ve Devlet Hukuku, Laik Hukuk, Kurumlar Vergisi Beyannamesi, Taslak Sözleşmeleri, Feminist Hukuk Teorisi, Haksız Fiil, Patent Sözleşmeleri, Kamu İhale Kurumu, Kararnameler, Seyahat Hukuku, Roma Hukuku, Menfi Tespit Davaları, Alternatif Uyuşmazlık Çözümleri, Kamu Sağlığı Hukuku, Kıymetli Evrak, Vergi Cezası Hukuku, Alım Satım Hukuku, Taşınma Belgeleri, İstirdat Davaları, Odit Raporları, İcra Hukuku, Vize Evrakları, Teamül Hukuku, Gizlilik Sözleşmeleri, Ticaret Sicilleri, Kapanış Belgeleri, Bilişim Hukuku, Ortak Girişim Beyannameleri, Kilise Hukuku, İmar Davaları, Ticari Sözleşmeler, Kira Hukuku, Geçici Teminat Mektupları, Dernek Tüzükleri, Kredi Belgeleri, Sigorta Hukuku, Yargıtay Kararları, Yasal Mevzuat, Ruhsatlar, Gümrük Tutanakları, Vatandaşlık Hukuku, Vergi Mevzuatı, Şirket Birleşme Sözleşmeleri, Telsiz Yönetmeliği, Vakıf Senetleri, Ariyet Sözleşmeleri, Velayet Davaları, Vergi Evrakı, Uluslararası Ceza Hukuku, İstihkak Davaları.

Verdiğimiz çok kaliteli hizmet sayesinde bize güvenmiş olan müşterilerimizden yaptığımız işi öven onlarca mektup bize ulaşıyor. Aşağıda bulunan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

Hukuki Çeviri

Yazan : Pelin Erbatur

metin içinde geçen anahtar kelimeler
sözleşme tercümesi, hukuki tercüme, Hukuki Çeviri, sözleşme çevirisi, çeviri bürosu, tercüme bürosu, hukuk çevirisi, hukuki çeviri, hukuk tercümesi