wordpress tema

Hukuki Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu konusunda hukuk tercümesi sektörünün en güvenilir firmasından destek alabilirsiniz.

Ülkemizin bu alanda lideri olan Semantik Tercüme Bürosu, hukuki tercüme projelerinde ciddi bir uzmanlığa sahiptir. Hukuki sözleşme alanında çalışan tüm çevirmenlerimiz, uzun yıllara dayanan çeviri deneyimine sahip, üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun kişilerdir. Tercüme şirketimiz yüksek bilgi birikimi ve deneyimi, üstün yetenekli çevirmenleri, proje yöneticileri ve proje koordinatörleri sayesinde sayesinde müşterilerine yüksek kalitede ve rekabetçi fiyatlara çeviri ve tercüme hizmeti sağlıyor. Şirketimizin müşterileri arasında hukuk büroları, devlet kurumları, dernekler ve vakıflar, global şirketler, orta ölçekli firmalar ve kobiler ve avukatlar bulunmaktadır.
Hukuki sözleşme konusuna giren tercümeler tercüme işinin en güç alanlarından biridir. Hukuki tercüme projelerinde söz konusu olabilecek küçük bir hata bile gerçek ve tüzel kişilerin mali zarar görmelerine, iyi imajlarını kaybetmelerine ve kanuni yaptırımlarla uğramalarına neden olabilir. Hukuki tercüme sektörünün en fazla tercih edilen kurumu olarak müşterilerimizin bize duyduğu güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimizi yakalamak için yoğun çaba gösteriyoruz. Hukuki Çeviri Bürosu için de müşterilerimize hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Hukuki Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu konusundaki bütün istekleriniz ya da sorularınız için Semantik Tercüme Bürosuna bir e-mail gönderebilir ya da bunun yerine bizimle telefon ile temas kurabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hukuki Çeviri Bürosu

Hukuki Çeviri Bürosu konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen kurumu: Semantik Tercüme

Semantik Çeviri Bürosu olarak yalnızca ülkemizin kentlerinde değil ayrıca çok sayıda ilçesinde de sözlü ve yazılı çeviri hizmeti vermekteyiz. Hukuki Çeviri Bürosu konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet vermekteyiz.

Kayseri – Talas, Uşak – Karahallı, Aksaray – Eskil, Ordu – Ünye, Mardin – Ömerli, Diyarbakır – Lice, Eskişehir – Odunpazarı, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Gümüşhane – Kelkit, Zonguldak – Devrek, Batman – Hasankeyf, Bilecik – İnhisar, Diyarbakır – Kayapınar, Kars – Sarıkamış, Sakarya – Karasu, Bayburt – Aydıntepe, Zonguldak – Alaplı, Ankara – Altındağ, Kars – Digor, Bitlis – Adilcevaz, Aydın – İncirliova, Muş – Varto, Iğdır – Aralık, Malatya – Arapgir, Sinop – Boyabat, Mersin – Gülnar, Yalova – Altınova, Adana – Kozan, Ankara – Elmadağ, Erzurum – Köprüköy, Karaman – Başyayla, Kilis – Elbeyli, Ardahan – Çıldır, Yalova – Armutlu, Manisa – Alaşehir, İzmir – Ödemiş, Denizli – Honaz, Tekirdağ – Saray, Çankırı – Yapraklı, Hakkari – Yüksekova, Iğdır – Tuzluca, Antalya – Elmalı, Denizli – Sarayköy, Aksaray – Ağaçören, Kırklareli – Vize, Konya – Bozkır, Niğde – Altunhisar, Afyonkarahisar – Evciler, Rize – Derepazarı, Kilis – Musabeyli, Yozgat – Çayıralan, Sakarya – Kaynarca, Antalya – Konyaaltı, Karabük – Ovacık, Yozgat – Çandır, Mardin – Yeşilli, Tunceli – Nazımiye, Malatya – Hekimhan, Düzce – Akçakoca, Ordu – Fatsa, Kütahya – Altıntaş, Adıyaman – Kahta, Şırnak – İdil, Şanlıurfa – Viranşehir, Adana – Feke, Şanlıurfa – Birecik, Tokat – Zile, Bilecik – Yenipazar, Kayseri – Hacılar, Çankırı – Bayramören

Neden Semantik Tercüme Bürosu?

Firmamızı piyasadaki rakiplerimizden farklı kılan en önemli noktalar ileri teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki takdir gören ustalığımız, müşteri gizliliği konusundaki duyarlılığımız, ve tercümenin her aşamasında uyguladığımız kalite güvence süreçleridir.

Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet için bize güven duymakta çok sayıda müşterimizden bize teşekkür eden e-posta mesajları almaktayız. Aşağıda yer alan listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

Hukuki Çeviri Bürosu

Kalite şirketiniz için gerçekten değerli ise ve en iyi fiyatlarla güvenebileceğiniz ve doğruluğundan emin olacağınız çeviri ve yerelleştirme hizmetlerine kavuşmak istiyorsanız Semantik Tercüme size destek olmaya hazır.
Bugünün dünyasında en kaliteli tercümelerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda verilebileceğini biliyoruz. Bu nedenle tüm çevirmen ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

Hukuki Çeviri Bürosu

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana yazılı ve sözlü hukuki çeviri alanında çok sayıda projeyi hep büyük bir başarı ile neticelendirdik. Aşağıdaki listede hukuki çeviri hizmetleri sağladığımız alanlardan belirli sayıda örnek bulabilirsiniz:

Sigorta Poliçeleri, Menfi Tespit Davaları, Hukuki Prosedür, Kesin Kabul Tutanakları, İş Hukuku, Emeklilik Hukuku, Ölüm Belgeleri, Öğrenci Belgeleri, Muvafakatnameler, Taşeron Sözleşmeleri, Kira Sözleşmeleri, Vakıf Senetleri, Emlakçı Hukuku, Finans Bültenleri, Yürütme Erki, Ticari Hukuk, Vasiyetnameler, Borç Sözleşmeleri, Tanık İfadeleri, Sigorta Hukuku, Yargıtay Kararları, Hukuki Pazarlama, Alım Satım Hukuku, Babalık Davaları, Kararnameler, Resmi Evrak, Şirket Yazışmaları, Vatandaşlık Hukuku, Vergi Hukuku, Geçici Teminat Mektupları, Hukuki Dış Metin, Ceza Hukuku, Kira Hukuku, Alkol Hukuku, Hukuki Mevzuat, Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği, İnternet Hukuku, Basın Açıklamaları, Ekspertiz Raporları, Dernek Hukuku, Tescil Evrakı, Nafaka Davalar, Hukuki Yorumculuk, İçtihat Hukuku, Nüfus Kayıt Örneği, Gümrük Tutanakları, Yabancı Mevzuat, Evlilik Cüzdanları, Taşımacılık Hukuku, Vize Evrakları, Şirketler Hukuku, Hukuka Aykırı İdari İşlemlerin İptali, Kiralama Sözleşmeleri, Yönetmelikler, İzin Belgeleri, Kesin Teminat Mektupları, Lisans Sözleşmeleri, Genelgeler, Ekonomi Hukuku, Sanık İfadeleri, İdare Hukuku, Taslak Sözleşmeleri, Patent Başvuruları, Tıp Hukuku, Sosyalist Hukuk, Dava Dilekçeleri, Özel Hukuk, Eğlence Hukuku, Kanun ve Yönetmelikler, Tutanaklar, Hukuk Felsefesi, AB Mevzuatı.

Hukuki Çeviri Bürosu

Dünyanın beş kıtasında bulunan kıymetli müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde her çeşit hukuki tercüme ve yerelleştirme desteği sağlamaktayız. Hukuki Çeviri Bürosu desteği sağlamakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Japonca hukuki Çeviri Bürosu, Fransızca hukuki Çeviri Bürosu, Flamanca hukuki Çeviri Bürosu, Yunanca hukuki Çeviri Bürosu, Özbekçe hukuki Çeviri Bürosu, Farsça hukuki Çeviri Bürosu, Danca hukuki Çeviri Bürosu, Sanskritçe hukuki Çeviri Bürosu, Bangladeşçe hukuki Çeviri Bürosu, Norveççe hukuki Çeviri Bürosu, İbranice hukuki Çeviri Bürosu, Kürtçe hukuki Çeviri Bürosu, Korece hukuki Çeviri Bürosu, Gagavuzca hukuki Çeviri Bürosu, Fince hukuki Çeviri Bürosu, Slovakça hukuki Çeviri Bürosu, Kazakça hukuki Çeviri Bürosu, Çince hukuki Çeviri Bürosu, Tacikçe hukuki Çeviri Bürosu, Çeçence hukuki Çeviri Bürosu, İspanyolca hukuki Çeviri Bürosu, Felemenkçe hukuki Çeviri Bürosu, İsveççe hukuki Çeviri Bürosu, Filipince hukuki Çeviri Bürosu, İzlandaca hukuki Çeviri Bürosu, Kırgızca hukuki Çeviri Bürosu, Altayca hukuki Çeviri Bürosu, Hintçe hukuki Çeviri Bürosu, Hollandaca hukuki Çeviri Bürosu, Türkçe hukuki Çeviri Bürosu, Azerice hukuki Çeviri Bürosu, Ermenice hukuki Çeviri Bürosu, Gürcüce hukuki Çeviri Bürosu, Moğolca hukuki Çeviri Bürosu, Türkmence hukuki Çeviri Bürosu, İtalyanca hukuki Çeviri Bürosu, Macarca hukuki Çeviri Bürosu, İngilizce hukuki Çeviri Bürosu, Almanca hukuki Çeviri Bürosu, Hırvatça hukuki Çeviri Bürosu, Bulgarca hukuki Çeviri Bürosu, İrlandaca hukuki Çeviri Bürosu, Rusça hukuki Çeviri Bürosu, Tayvanca hukuki Çeviri Bürosu, Moldovca hukuki Çeviri Bürosu, Çekçe hukuki Çeviri Bürosu.

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri ve sektörümüzdeki gelişmeleri takip edebilmeleri için onları eğitim seminerlerine ve kurslara gönderiyoruz. Çalışanlarımızın daha iyi duruma gelmeleri için yatırım yapmak ve onlar için ideal bir çalışma atmosferi oluşturmak en önemli önceliklerimiz arasında yer alır.

Yazan : İsmail Bener

anahtar sözcüklerimize ilişkin liste
hukuk tercümesi, çeviri bürosu, hukuki çeviri, sözleşme tercümesi, hukuk çevirisi, sözleşme çevirisi, Hukuki Çeviri Bürosu, hukuki tercüme, tercüme bürosu