wordpress tema

Hukuk çevirileri

Hukuk çevirileri

Hukuk çevirileri için en güvenilir adres: Semantik Dil Hizmetleri

Ülkemizin bu alanda en iyisi olan Semantik Tercüme Bürosu, hukuki tercümelerde büyük bir uzmanlığa sahiptir. Hukuki metinler üzerinde çalışan tercümanlarımız, çeviri konusunda en az on senelik deneyime sahip, en seçkin üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun profesyonellerdir. Tercüme firmamız yüksek teknolojiye dayanan alt yapısı, uzman tercümanları, konularına hakim proje yöneticileri, ile müşterilerine en iyi kalitede çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sunmaktadır. Bizi seçen müşteriler arasında avukatlar, çok uluslu firmalar, devlet kurum ve kuruluşları, global hukuk büroları, kobiler ve orta ölçekli şirketler ve belediyeler yer almaktadır.
Hukuki sözleşme alanındaki çeviriler çeviri dünyasının en çetin ve en zahmetli konularından biridir. Bu çevirilerde yapılan en küçük bir yanlış dahi bireylerin ya da firmaların mali zarar görmelerine, imaj yitirmelerine ve ayrıca yasal yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına sebep olabilir. Hukuki çeviri sektörünün en çok tercih edilen firması olmanın bilinciyle müşterilerimizin bize karşı duyduğu güvene değer veriyor, mutlak müşteri memnuniyeti yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hukuk çevirileri için de değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hukuk çevirileri ile alakalı tüm ihtiyaçlarınız için çeviri firmamıza bir e-posta yollayabilir veya bunun yerine bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Hem ülkemizde hem de dünyanın farklı ülkelerinde bulunan değerli müşterilerimize dünyada yaygın olarak konuşulan dillerde hukuki tercüme hizmetleri veriyoruz. Hukuk çevirileri hizmeti verdiğimiz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

İspanyolca hukuk çevirileri, Farsça hukuk çevirileri, Ermenice hukuk çevirileri, Katalanca hukuk çevirileri, İngilizce hukuk çevirileri, Urduca hukuk çevirileri, Moğolca hukuk çevirileri, Kazakça hukuk çevirileri, Gagavuzca hukuk çevirileri, Bulgarca hukuk çevirileri, Filipince hukuk çevirileri, Rumca hukuk çevirileri, Letonca hukuk çevirileri, Sırpça hukuk çevirileri, Türkçe hukuk çevirileri, Süryanice hukuk çevirileri, İrlandaca hukuk çevirileri, Kırgızca hukuk çevirileri, Kürtçe hukuk çevirileri, Macarca hukuk çevirileri, Korece hukuk çevirileri, Almanca hukuk çevirileri, Endonezce hukuk çevirileri, Rusça hukuk çevirileri, İsveççe hukuk çevirileri, Azerice hukuk çevirileri, Danca hukuk çevirileri, Yunanca hukuk çevirileri, Bangladeşçe hukuk çevirileri, Hollandaca hukuk çevirileri, İtalyanca hukuk çevirileri, Ukraynaca hukuk çevirileri, Tacikçe hukuk çevirileri, Tatarca hukuk çevirileri, Japonca hukuk çevirileri, Norveççe hukuk çevirileri, Türkmence hukuk çevirileri, Çince hukuk çevirileri, Fransızca hukuk çevirileri, Arnavutça hukuk çevirileri, Özbekçe hukuk çevirileri, Malayca hukuk çevirileri, Vietnamca hukuk çevirileri, Çeçence hukuk çevirileri, Felemenkçe hukuk çevirileri, İbranice hukuk çevirileri.

Verdiğimiz kaliteli ve dürüst hizmet için bize güven beslemekte olan müşterilerimizden yaptığımız işi takdir eden sayısız e-posta mesajı alıyoruz. Aşağıda bulunan listede bu mesajlardan bazı örnekleri okuyabilirsiniz:

Hukuk çevirileri konusunda ülkemizin en başarılı firması: Semantik Dil Hizmetleri

Hukuk çevirileri

Neden bizi seçmelisiniz?

Hukuk çevirileri

Sizin için kalite gerçekten önemli ise ve rekabetçi fiyatlarla güvenebileceğiniz tercüme hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız Semantik Çeviri olarak size her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana yazılı ve sözlü hukuki çeviriler sektöründe sayısız işi çok büyük bir başarıyla neticelendirdik. Aşağıda yer alan listede sözlü ve yazılı hukuki tercüme hizmeti sağladığımız konu başlıklarından bazı örnekler listeleniyor:

Emeklilik Hukuku, Mahkeme Kararları, İmar Hukuku, İdari Şartnameler, Tek Yetkili Satıcılık Sözleşmeleri, Uzay Hukuku, Emlak Hukuku, Sosyalist Hukuk, İbranameler, Bakım Sözleşmeleri, Bankacılık Evrakları, Ruhsatnameler, Kapasite Raporları, Dava Belgeleri, Doğal Hukuk, Faaliyet Raporları, Oturum Hukuku, Nafaka Davalar, Tüzükler, Tapu ve Kadastro Hukuku, Yabancılar Hukuku, Medeni Hukuk, Hukuki Dış Metin, Tazminat Hukuku, Geçici Teminat Mektupları, Sicil Gazeteleri, Basın Bültenleri, Master Tezleri, Bayilik Sözleşmeleri, Seyahat Hukuku, Vakıf Senetleri, Velayet Davaları, Şartnameler, İslam Hukuku, Yazılı Hukuk, Haksız Fiil, Vakıflar Hukuku, Protokoller, Konut Hukuku, Tebligatlar, Dava Dilekçeleri, Patent Başvuruları, Vekaletnameler, Avrupa Birliği Hukuku, Kriptografi Hukuku, Kapanış Belgeleri, Resmi Evrak, Uluslararası Özel Hukuk, Doktora Tezleri, İzin Belgeleri, Avukatlık Hukuku, Genelgeler, Hukuki Makale, Teklif Mektupları, Pasaportlar, Mevzuat, Feminist Hukuk Teorisi, İstihkak Davaları, Ceza Hukuku, Taşınma Belgeleri, Kredi Belgeleri, Nakliyat Hukuku, İnceleme Raporları, İdari Para Cezası Davaları, Şirket Yazışmaları, Dernek Hukuku, Kamu Hukuku, Fon Bültenleri, Ulaşım Hukuku, Ekonomi Hukuku.

Ekibimizdeki tüm çevirmenlerin kendilerini daha da geliştirebilmeleri ve sektördeki yeni gelişmeleri takip edebilmeleri için onları eğitim seminerlerine ve kurslara gönderiyoruz. Çalışanlarımızın geleceği için çaba sarf etmek ve onlara ideal bir çalışma ortamı sunmak temel önceliklerimizden biridir.

Hukuk çevirileri

Günümüz dünyasında iyi çevirilerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğine inanıyoruz. Bu sebeple çevirmen ve editörlerimiz sadece kendi ana dillerinde hukuki tercüme hizmeti sağlıyorlar.
Çeviri şirketimizi sektördeki diğer rakiplerimizden ayıran önemli farklar üstün teknolojiye dayanan altyapımız, büyük projelerdeki takdir gören tecrübemiz, etik ilkelere verdiğimiz önem, ve çeviri sürecinin başlangıcından sonuna kadar uyguladığımız kalite kontrol süreçleridir.

Hukuk çevirileri

Semantik Çeviri olarak Türkiyemizin yalnızca il merkezlerinde değil aynı zamanda birçok ilçesinde de sözlü ve yazılı hukuki çeviri hizmeti vermekteyiz. Hukuk çevirileri için aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Şırnak – Güçlükonak, Bolu – Mudurnu, Bitlis – Hizan, Bitlis – Adilcevaz, Amasya – Göynücek, Yozgat – Yenifakılı, Erzincan – Tercan, Çorum – İskilip, Kırıkkale – Balışeyh, Erzurum – Köprüköy, Edirne – Enez, Düzce – Çilimli, Diyarbakır – Hani, Kars – Selim, Erzincan – Refahiye, Kocaeli – Başiskele, Mersin – Mezitli, Ankara – Sincan, Kırıkkale – Çelebi, Gümüşhane – Kelkit, Sinop – Erfelek, Kars – Susuz, Hatay – Kumlu, Şırnak – Cizre, Çanakkale – Lapseki, Gümüşhane – Köse, Kütahya – Simav, Çorum – Sungurlu, Tokat – Zile, Iğdır – Tuzluca, Ordu – Aybastı, Şanlıurfa – Siverek, Hakkari – Şemdinli, Batman – Beşiri, Malatya – Doğanyol, Muğla – Marmaris, Ankara – Bala, Elazığ – Maden, Sinop – Dikmen, Giresun – Bulancak, Ankara – Altındağ, Kırşehir – Boztepe, Balıkesir – Gömeç, Aydın – Kuyucak, Kırklareli – Demirköy, Şanlıurfa – Halfeti, Tekirdağ – Marmaraereğlisi, Erzurum – Tortum, Diyarbakır – Dicle, Denizli – Honaz, Mersin – Bozyazı, Kayseri – Talas, Afyonkarahisar – Sultandağı, İzmir – Buca, Kırklareli – Vize, Artvin – Borçka, Bursa – Harmancık, Amasya – Merzifon, Adıyaman – Tut, Sinop – Türkeli, Rize – Çamlıhemşin, Kars – Kağızman, Muğla – Ula, Kilis – Musabeyli, Bilecik – Yenipazar, Tekirdağ – Şarköy, Osmaniye – Hasanbeyli, Hakkari – Çukurca, Van – Erciş, Giresun – Güce

Hukuk çevirileri

Yazan : Gizem Kaynak

etiket kelime kümesi
hukuki çeviri, hukuki tercüme, tercüme bürosu, çeviri bürosu, sözleşme çevirisi, hukuk çevirisi, hukuk tercümesi, sözleşme tercümesi, Hukuk çevirileri