wordpress tema

Hakkımızda

sozlesme_cevirisi_0123Ülkemizin en büyük çeviri firmalarından biri olan Semantik Çeviri Bürosu‘nun ana uzmanlık alanı hukuki çeviriler ve tıbbi çevirilerdir. Semantik Çeviri Bürosu kurulduğu ilk günden bu yana sanayi şirketlerine, holding şirketlerine, banka ve sigorta şirketlerine doğru, güvenilir ve uygun fiyatlı çeviri hizmetleri sağlamaktadır.

Hangi özelliklerimizle rakiplerimizden ayrılıyoruz?

  • Çeviri konusunda çok iyi bir ekibe sahibiz. Sözleşme çevirisi konusunda çalışan çevirmenlerimizin hepsi hukuk fakültesi mezunu deneyimli dil uzmanlarıdır. Yapılan tüm sözleşme çevirileri yine hukuki terminolojiye son derece hakim editörler tarafından kontrol edilir.
  • Çeviri kalitesi bizim için herşey demektir. Koşullar ne olursa olsun kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Müşterilerimize, kaliteli, doğru, eksiksiz ve güvenilir çeviriler sunmak için yoğun çaba harcıyoruz.
  • İleri teknolojinin tüm olanaklarından faydalanıyoruz. İleri teknolojiyi kullanarak çeviri kalitemizi artırırken teslimat sürelerimizi kısaltıyor ve müşterilerimize daha uygun fiyatlar sağlıyoruz. Çeviri sektöründe yüksek teknolojiyi en iyi kullanan firma olmaktan büyük gurur duyuyoruz.
  • Çeviri projesi için teklif vermemizden başlayarak çeviri süreçlerinin sonuna kadar her aşamada müşterilerimizle iletişim halindeyiz. Müşterilerimizin sorularına ve taleplerine anında yanıt veriyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterileri çeviri hizmetleri konusunda bilgilendiriyor ve bilinçlendiriyoruz.
  • Şirketimiz tüm çeviri projelerinde son derece sıkı gizlilik kuralları ile çalışır. Her yeni müşterimizle çalışmaya başlamadan önce bir gizlilik sözleşmesi imzalarız. Şirketimizin tüm çalışanları gizlilik kurallarımıza katı bir şekilde uyarlar. Müşterilerimizin sırlarının korunması bizim için hayati bir önem taşımaktadır.